Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Daugavpils policisti lūdz atsaukties atrasto mantu īpašniekus

VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas likumsargi, veicot izmeklēšanas darbības un operatīvos pasākumus saistībā ar zādzībām no pagrabtelpām, kas notikušas Daugavpils pilsētas teritorijā, pie vairākām aizdomas turētām personām atrada attēlos redzamos velosipēdus, kuru izcelsmi aizturētie nespēja paskaidrot. Tāpat, tika konstatēts arī ievērojams, iespējams, zagtu mantu krājums. Izņemti dažādi makšķerēšanas piederumi, ka arī citas mantas, tajā skaitā arī tādas, kuru īpašnieki joprojām nav noskaidroti.

Policisti lūdz atsaukties šo attēlos redzamo velosipēdu un citu mantu īpašniekus, zvanot uz tālruņa numuru: 654 03329, vai vērsties policijā personīgi (Daugavpils, Komandanta ielā 7, 118.kab.).

Policija atgādina, ka ir svarīgi savu velosipēdu reģistrēt, jo tādējādi zagta divriteņa atrašanas gadījumā policijas darbiniekiem uzreiz ir iespējams noskaidrot divriteņa īpašnieku, kā arī saukt pie atbildības personu, kura veikusi zādzību. Velosipēdus var reģistrēt oficiālajā CSDD velosipēdu reģistrā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 24. novembris
Piektdiena
Velda, Velta
+2.2 °C
apmācies