Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 11. decembris
Otrdiena
Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Daugavpils policisti lūdz atsaukties atrasto mantu īpašniekus

VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas likumsargi, veicot izmeklēšanas darbības un operatīvos pasākumus saistībā ar zādzībām no pagrabtelpām, kas notikušas Daugavpils pilsētas teritorijā, pie vairākām aizdomas turētām personām atrada attēlos redzamos velosipēdus, kuru izcelsmi aizturētie nespēja paskaidrot. Tāpat, tika konstatēts arī ievērojams, iespējams, zagtu mantu krājums. Izņemti dažādi makšķerēšanas piederumi, ka arī citas mantas, tajā skaitā arī tādas, kuru īpašnieki joprojām nav noskaidroti.

Policisti lūdz atsaukties šo attēlos redzamo velosipēdu un citu mantu īpašniekus, zvanot uz tālruņa numuru: 654 03329, vai vērsties policijā personīgi (Daugavpils, Komandanta ielā 7, 118.kab.).

Policija atgādina, ka ir svarīgi savu velosipēdu reģistrēt, jo tādējādi zagta divriteņa atrašanas gadījumā policijas darbiniekiem uzreiz ir iespējams noskaidrot divriteņa īpašnieku, kā arī saukt pie atbildības personu, kura veikusi zādzību. Velosipēdus var reģistrēt oficiālajā CSDD velosipēdu reģistrā.