AUNS (21.03.—20.04.) Aktīvi jauna darba meklējumi var dot rezultātu. Konfliktus un izskaidrošanās nedēļas sākumā centieties pārvērst kompromisa meklējumos, nekavējiet pārmaiņas, ja vecajā vietā jūs kaut kas neapmierina. Pirmdiena un otrdiena ir labs laiks darbam ar informāciju, kā arī sarakstei un darījumu braucieniem. Trešdien un ceturtdien vairāk laika veltiet mājas rūpēm. Ja ir nepieciešamība, šajās dienās varat apmeklēt zobārstu. Brīvdienas veltiet mīlestībai un savam hobijam. Labvēlīgas dienas – 21, 22; nelabvēlīga diena – 25.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Visu svarīgo plānojiet nedēļas otrajā pusē. Savukārt pirmdien un otrdien pievērsiet uzmanību sīkumiem, samaksājiet rēķinus, risiniet jautājumus dažādās instancēs. Saimnieces var iepriecināt savus tuviniekus ar garšīgiem ēdieniem. Piektdien kopā ar darījumu partneri apkopojiet finanšu operāciju rezultātus, vienojieties par turpmāko sadarbību. Brīvdienas pavadiet aktīvi. Svētdien varat iepirkties. Labvēlīgas dienas – 24, 26; nelabvēlīga diena – 22.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Ļoti svarīga nedēļa partnerības jautājumu izlemšanā. Iniciatīva var nebūt jūsu, taču priekšlikumi jāizskata rūpīgi. Otrdien tikšanās un saruna var liecināt, ka būs jāpieņem kāds svarīgs lēmums. Atliciniet sev laiku pārdomām līdz brīvdienām, bet svētdien varat rīkoties. Perioda otrā puse labvēlīga komandējumiem, privātiem braucieniem. Brīvdienās neierobežojiet komunikāciju, atpūtieties aktīvi. Labvēlīga diena – 23; nelabvēlīga diena – 21.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Pašlaik jūsu prioritātes ir darbs un mājas. Rīkojieties savās interesēs, taču nepieļaujiet pārslodzi. Turklāt jūs esat pamatīgi iztērējušies iepriekšējā mēnesī, tāpēc tagad jums savi līdzekļi jātērē taupīgāk. Taču piektdien varat iegādāties vēl vienu lietu, kas jums nepieciešama. Nedēļas nogalē varat veikt mājās ģenerāltīrīšanu, īpaši parūpējoties par kristāla traukiem, juvelierizstrādājumiem. Labvēlīgas dienas – 21, 26; nelabvēlīga diena – 22.
LAUVA (23.07.—23.08.) Pašlaik jūs vēlaties dominēt itin visās situācijās. Taču pievērsiet uzmanību arī apkārtējiem – tādējādi jūs parādīsiet sevi pozitīvā gaismā un varēsiet likt lietā līdera īpašības. Pirmdien un otrdien atrodiet laiku, lai satiktos ar draugiem vai izmantojiet sakaru līdzekļus kontaktu atjaunošanai. Brīvdienās vairāk laika pavadiet ārpus mājām. Jaunas iepazīšanās nāks par labu jūsu karjeras izaugsmei. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 20.
JAUNAVA (24.08.—23.09) Jūsu ģimenē sāk risināties vai tiek plānotas lielas pārmaiņas. Šis ir optimāls laiks, lai tajā aktīvi piedalītos. No trešdienas varat paņemt atvaļinājumu un apciemot vecākus, sākt mājokļa remontu vai palīdzēt kādam tuviniekam īstenot savus plānus. Ja esat plānojuši pārmaiņas personīgajā dzīvē, svētdiena ir labākais laiks sava lēmuma paziņošanai. Jums var būt arī citi, ne mazāk svarīgi darbi. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīga diena – 21.
SVARI (24.09.—23.10.) Piektdien tiks simboliski apkopoti kādi jums ļoti svarīgi rezultāti. Jūs nostiprināsiet savas pozīcijas un sapratīsiet, ko vēlaties sasniegt. Lielu uzmanību pievērsīsiet attiecībām kolektīvā. Iespējams, pašlaik tiek noteikti galvenie darbības virzieni nākamajiem pieciem mēnešiem, un jūs varat uzņemties kādu jaunu slodzi. Brīvdienās daudz patīkamu iespaidu sagādās komunikācija ar draugiem. Labvēlīgas dienas – 20, 21; nelabvēlīga diena – 25.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Jūsu aktivitāte iepriekšējā mēnesī sāk nest augļus. Varat saņemt izdevīgu piedāvājumu vai arī paši iesāksiet kaut ko jaunu, kas nākotnē sola labas dividendes. Ceturtdiena un piektdiena ir piemērota finanšu operācijām, varat veikt lielu ieguldījumu. Brīvdienās sarīkojiet svētkus tuviniekiem un nosviniet savus panākumus. Svētdien iespējami svarīgi notikumi personīgajā dzīvē. Labvēlīga diena – 21; nelabvēlīga diena – 23.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Jums var šķist, ka visas problēmas jau ir pagātnē. Izskanēs jauni piedāvājumi un sāks īstenoties agrākie plāni. Taču perioda pirmajā pusē neļaujieties to cilvēku provokācijām, kuriem var skaust jūsu panākumi. Piektdien sākas labvēlīgs laiks darba meklēšanai. Brīvdienās varat pastrādāt, ja ir tāda nepieciešamība. Tās ir ļoti labas dienas darījumu noformēšanai un personīgo attiecību uzlabošanai. Labvēlīgas dienas – 21, 26; nelabvēlīga diena – 22.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Viss, ko šogad esat sasnieguši, tagad ir jānostiprina. Pacentieties iegūt jums nozīmīgu cilvēku garantijas un atbalstu, pasteidzieties ar dokumentu noformēšanu. Trešdien un ceturtdien vairāk laiks veltiet mājas rūpēm, šis ir labākais laiks uzkopšanai utt. Šajās dienās varat apmeklēt saunu vai baseinu. Brīvdienās nav nekādu ierobežojumu. Pacentieties šo laiku aizpildīt ar patīkamiem notikumiem, veiciet ieplānotos pirkumus. Labvēlīga diena – 21; nelabvēlīga diena – 22.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) No ceturtdienas jūsu situācija būtiski uzlabosies. Centieties atrasties notikumu centrā, neatlieciet savu plānu īstenošanu uz vēlāku laiku. Šī ir viena no labākajām šī gada nedēļām, tāpēc neignorējiet priekšlikumus, kuri jums tiks izteikti. Varat noformēt savas personīgās attiecības. Ja svētdien sāksiet darboties interešu klubā, vēlāk sapratīsiet, cik svarīgs ir bijis šis lēmums. Labvēlīga diena – 20; nelabvēlīga diena – 22.
ZIVIS (20.02.—20.03.) Visvairāk notikumu un jaunumu būs tur, kur jūs strādājat vai mācāties. Nedēļas nogale labvēlīga jebkādām pārmaiņām, kas saistītas ar karjeru, jaunu darbu uzsākšanu, grafika, darba apstākļu maiņu. Parunājiet ar darba devēju par savām perspektīvām un samaksu, ja uzskatāt, ka esat pelnījuši paaugstinājumu. Piektdien vairāk laika veltiet sev. Izveidojiet modernu matu griezumu, pastaigājiet pa veikaliem, organizējiet ballīti draugiem. Labvēlīga diena – 24; nelabvēlīga diena – 23.