AUNS (21.03.—20.04.) Pēc šī perioda jūs sajutīsiet, ko nozīmē uzvaras garša, vai arī jums nāksies kādu laiku labot pieļautās kļūdas. Lai līdz minimumam samazinātu zaudējumu risku, nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Līdz trešdienai ieviesiet kārtību visur, kur tas nepieciešams. No ceturtdienas jūs degsme nedaudz noplaks, toties radīsies lielākas iespējas baudīt dzīvi. Labvēlīgas dienas – 27, 30; nelabvēlīga diena – 25.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Šī nedēļa gatavo jums gana daudz pārsteigumu. Esiet gatavi negaidītiem atklājumiem un priekšlikumiem. Galvenais – esiet izlēmīgi un centieties sasniegt jaunu līmeni, citādi iespēja būs zaudēta. Vairāk iedziļināties jautājumu risināšanā varēsiet ceturtdien. Ieviesiet pārmaiņas personīgajā dzīvē, sāciet jaunus projektus, eksperimentējiet. Brīvdienās draugi neļaus jums garlaikoties. Atrodiet laiku, lai sagatavotos jaunajai nedēļai – būs daudz darba. Labvēlīgas dienas – 26, 30; nelabvēlīga diena – 28.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Visu nedēļu jums būs nepārvarama vēlme darboties, taču tieši iniciatīva var pazudināt dažus jūsu plānus. Labāk nogaidiet un pievērsieties projektiem, no kuriem gaidāma atdeva nākotnē. No ceturtdienas varat rīkot sarunas, labot kļūdas. Mazāk domājiet par sevi, vairāk – par apkārtējiem. Ieviesiet kartību skapjos un pieliekamajos. Brīvdienās aktīvi piedalieties pasākumos, uz kuriem jūs ielūgs draugi. Labvēlīgas dienas – 25, 29; nelabvēlīgas dienas – nav.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Esiet savaldīgi, ja jūtat, ka apkārtējie cenšas jūs izprovocēt uz strīdu. Pietiks ar niecīgu iemeslu, lai izlauztos uz āru visi aizvainojumi un aizkaitinājums. Pašlaik jums būs grūti tikt galā ar emocijām. Taču vārdu pārmaiņa ne vienmēr ir destruktīva – atklātība var palīdzēt atrisināt dažus jautājumus, kurus pastāvīgi atlikāt uz vēlāku laiku. Nedēļas otru pusi veltiet jauninājumiem – iepērcieties, mainiet imidžu vai sāciet mājokļa remontu. Labvēlīga diena – 1; nelabvēlīga diena – 26.
LAUVA (23.07.—23.08.) Pacentieties pareizi noteikt prioritātes. Perioda pirmajā pusē uzskatīsiet, ka esat tiesīgi iejaukties notikumu gaitā un labprāt liksiet lietā līdera īpašības. Būs labāk, ja, pirmām kārtām, parūpēsieties par ilgtermiņa projektiem gan sev, gan kolektīvam. Nedēļas otrajā pusē būs jārisina nopietnāki jautājumi, un tas var būtiski mainīt jūsu sociālo statusu. Personīgajā dzīvē centieties nenonākt sarežģītas izvēles priekšā. Labvēlīgas dienas – 26, 27; nelabvēlīga diena – 29.
JAUNAVA (24.08.—23.09) Šonedēļ pats galvenais ir netērēt laiku sīkumiem, nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus un kontrolēt emocijas. Tad, neskatoties uz grūtībām, jums izdosies ne vien izvairīties no nepatikšanām, bet arī iegūt jaunus draugus cīņā par savām interesēm. Ceturtdien varat apkopot rezultātus. Savukārt romantiskais noskaņojums paplašinās jūsu interešu loku un radīs vēlēšanos ieguldīt līdzekļus sava imidža uzlabošanā. Labvēlīgas dienas – 30, 1; nelabvēlīga diena – 27.
SVARI (24.09.—23.10.) Darbā jūs gaida jaunumi, kas liks mainīt plānus. Iespējams, būs jāizvēlas jauni orientieri vai jāievieš pārmaiņas kolektīvā. Varbūt, nāksies labot agrāk pieļautās kļūdas, taču tas neizraisīs ne mazāko entuziasmu. Var rasties vēlēšanās beidzot ieviest kārtību mājās. Ceturtdien vai svētdien būs veiksmīgi pirkumi. Personīgajā dzīvē šonedēļ varat gan izveidot, gan saraut attiecības. Taču perspektīvas apsveriet jau laikus. Labvēlīga diena – 1; nelabvēlīga diena – 29.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Pēc nelielas atelpas atkal esat priekšējā līnijā. Vērtīgus padomus un palīdzību saņemsiet no tālienes. Var būt sajūta, ka jums trūkst zināšanu, lai virzītu tālāk kādu savu projektu. Tāpēc būs jāatrod laiks darbam ar informāciju, lai vēlāk spētu aizstāvēt savas pozīcijas. Mīlestībā gaidiet pēkšņas pārmaiņas. Jūs esat gatavi attīstīt attiecības, taču var gadīties tā, ka pēc šīs nedēļas būsiet pārsteigti par savu rīcību. Labvēlīgas dienas – 25, 28; nelabvēlīga diena – 29.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Jums joprojām pirmajā vietā ir ģimenes vērtības. Ja tuvinieki uzņemsies mājas rūpes, jums būs iespēja īstenot savus projektus. Jūsu nākotnes perspektīvas var uzlabot arī komandējumi vai iespēja paaugstināt kvalifikāciju. Savukārt nodarbības klubā vai sporta zālē ienesīs dzīvē jaunus iespaidus. Gaidāma aktīva nedēļa, tāpēc netērējiet laiku sīkumiem, bet izvēlieties dažus interesantākos virzienus. Labvēlīga diena – 29; nelabvēlīga diena – 1.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Pacentieties būs atklātāki ar kolēģiem un tuviniekiem, taču neuzspiediet savu viedokli un nesteidziniet pārējos būt tikpat atklātiem. Iespējams, pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi dzīvē. Jūs varat atļauties spontānus lēmumus un rīcību. Taču ievērojiet robežu, kuru nav ieteicams pārkāpt, savukārt stila vai darbības veida maiņa var pavērt jums pilnīgi jaunas perspektīvas. Personīgajās attiecībās nemainiet neko. Labvēlīgas dienas – 25, 1; nelabvēlīga diena – 26.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Atslābinieties un uzticieties intuīcijai. Jūs daudz kas pārsteigs, taču šīs nedēļas notikumi palīdzēs pabeigt dažas tēmas, kuras ilgu laiku nedeva jums mieru. Tagad saņemsiet skaidras atbildes uz saviem jautājumiem un izdarīsiet izvēli. Jūsu vēlmes un mērķi pašlaik ir noskaņojuma varā. Brīvdienās padomājiet par to, kas pašlaik ir vissvarīgākais, un sāciet koriģēt savus plānus. Labvēlīga diena – 25; nelabvēlīga diena – 27.
ZIVIS (20.02.—20.03.) Pašlaik jūs turat rokās sava likteņa pavedienus. Mīlestības un labklājība, dalība ģimenes pasākumos un jauni darbības virzieni – tas viss var veiksmīgi attīstīties. Taču esiet piesardzīgi, jo būs jāstrādā saspringtā gaisotnē. Nevienu nekritizējiet, neko nepieprasiet un nesteidzieties. Visus lēmumus rūpīgi apsveriet. Mīlestībā to būs grūtāk izdarīt. Lai piedzīvojumu alkas neaizvestu pārāk tālu no mājām, pacentieties ienest svaigas vēsmas attiecībās ar pastāvīgo partneri. Labvēlīgas dienas – 28, 29; nelabvēlīga diena – 1.