AUNS (21.03.—20.04.) Ņemiet no dzīves visu labāko. Svētku sajūta, veiksme darbā un darījumos, jaunas iespējas palīdzēs viegli tikt galā ar jebkurām grūtībām. Labs laiks jaunu līgumu un vienošanos slēgšanai. Dažos jautājumos būs jāpiekāpjas, taču rezultātā jūs būsiet ieguvēji. Nedēļas otra puse labvēlīga braucieniem un aktīvai komunikācijai. Ja kaut kur rodas šķēršļi, bruņojieties ar pacietību – drīzumā viss mainīsies uz labo pusi. Labvēlīgas dienas – 14, 16; nelabvēlīga diena – 18.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Pirmdien jūs var pārņemt satraukums, taču nesteidzieties aktīvi ietekmēt notikumu gaitu. No otrdienas jutīsieties drošāk, savukārt apstākļi būs labvēlīgāki plānu un vēlmju īstenošanai. Aktivitāte var palikt otrajā plānā, jūs gribēsiet vairāk laika veltīt mājas rūpēm un ģimenei. Jūs varat atgriezties pie vecajiem plāniem saistībā ar mājokļa pārplānošanu vai vasarnīcas būvniecību. Taču pagaidām neveiciet lielus pirkumus. Brīvdienas pacentieties pavadīt dabā. Labvēlīga diena – 15; nelabvēlīga diena – 18.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Jums būs neatlaidīgi jāvirzās pretī savam mērķim. Neskatoties uz kavēšanos darījumos un finansiālām grūtībām, jūsu situācija ar katru dienu uzlabosies. Jūs atbalstīs un palīdzēs tuvi cilvēki un ģimene. Labs laiks savstarpējo attiecību nostiprināšanai, kopīgu plānu apspriešanai. Centieties būt vairāk kopā ar savu partneri, dodieties kopīgos braucienos, atpūtieties – tas viss palīdzēs satuvināties. Daļu pienākumu uzticiet kolēģiem un krājiet spēkus pirms jauna aktīva darba cēliena. Labvēlīgas dienas – 16, 20; nelabvēlīga diena – 19.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Jūs gaida daudzas tikšanās, turklāt dažas no tām jums šķitīs nejaušas, taču atgādinās par pagātnes notikumiem. Var tikt atjaunotas agrākās attiecības, atgriezties vecās jūtas. Šajā laikā ieteicams risināt vairākkārt atliktos jautājumus. Otrdien iespējama nopietna saruna. Šajā dienā neizvairieties no problēmām, izrādiet iniciatīvu – tādējādi jūs varat cerēt uz savstarpēju sapratni. Nedēļas labākā diena būs svētdiena. Plānojiet mājas svētkus, pikniku dabā. Labvēlīgas dienas – 15, 16; nelabvēlīga diena – 20.
LAUVA (23.07.—23.08.) Šonedēļ nepārpūlieties. Jūs gaida saspringts periods, tāpēc pagaidām krājiet spēkus, atpūtieties un pabeidziet iesākto. Iespējama intriga personīgajās attiecībās. Otrdiena būs piemērota gaisotne atklātai sarunai ar mīļoto cilvēku. Var izdoties atrisināt vairākus lietišķus jautājumus. Tikai nesteidzieties ar līgumu noformēšanu, pagaidām tieciet skaidrībā ar saņemto informāciju un apspriediet detaļas. Svētdien dodieties dabā, veltiet laiku savai ārienei un veselībai. Labvēlīgas dienas – 14, 15; nelabvēlīga diena – 17.
JAUNAVA (24.08.—23.09) Saņemsiet informāciju, kura var mainīt jūsu plānus vai likt par kaut ko nopietni padomāt. Īpaši uzmanīgi sekojiet tēmām, kuras ir bijušas aktuālas pagātnē, bet kaut kādu iemeslu dēļ nav tikušas iztirzātas. Pašlaik ir iespēja citādi izvērtēt savas attiecības ar jums svarīgiem cilvēkiem un apspriest svarīgus jautājumus. Ja būs nepieciešama palīdzība, vērsieties pie draugiem. Turklāt viņi var „piespēlēt” jaunas idejas vai arī likt jums atgriezties pie nepabeigtajiem darbiem. Svētdien rūpīgi izvēlieties kompāniju. Labvēlīga diena – 19; nelabvēlīgas dienas – nav.
SVARI (24.09.—23.10.) Pirmdien nav vēlams īstenot nopietnus plānus. Neiesaistieties strīdos un diskusijās ar partneriem, jo īpaši tad, ja jūtat, ka jūs provocē uz konfliktu. No otrdienas nostiprināsies jūsu pozīcijas, arī gaisotne kļūs komfortablāka. Nedēļas otra puse labvēlīga tāliem braucieniem vai attiecību atjaunošanai ar tiem, kuri atrodas tālumā no jums. Brīvdienās izbaudiet atpūtu un ierobežojiet komunikāciju. Labvēlīgas dienas – 14, 16; nelabvēlīga diena – 17.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Vairāk laika veltiet darbiem, kuri prasa lielāku spēku patēriņu. Ideāls laiks, lai pabeigtu kādu iesāktu darbu vai tā posmu. No otrdienas varat paļauties uz ieinteresētu personu atbalstu. Perioda pirmajā pusē risiniet materiālas dabas jautājumus un labiekārtojiet savu mājokli. Attiecībās ar partneriem būs jāmeklē kompromiss, vismaz necentieties nevienam izspiest savu viedokli. Brīvdienas atnesīs daudz jaunu satraucošu, taču patīkamu iespaidu un ziņu. Labvēlīga diena – 16; nelabvēlīga diena – 19.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Jūsu aktivitāte pieaug aizvien vairāk. Šī nedēļa mainīs jūsu jūtas, taču uzmanību veltīsiet ne tikai personīgajai dzīvei. Jaunu darbības virzienu meklējumi vainagosies panākumiem, ja pastāstīsiet par saviem plāniem partneriem. Iespējams, visu uzreiz neizdosies īstenot. Visdrīzāk tos apspriedīsiet kā nākotnes perspektīvas, taču pēc vairākiem mēnešiem, iespējams, sāksiet īstenot savas idejas. Esiet piesardzīgi sestdien, neriskējiet un nesteidzieties ar pārmaiņu ieviešanu. Svētdien brīvo laiku veltiet tuviem cilvēkiem. Labvēlīga diena – 20; nelabvēlīga diena – 14.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Svarīgākos pasākumus plānojiet nedēļas pirmajā pusē. Jūs varat atgriezties pie projektiem, kuriem vajadzēja pievērsties jau agrāk. Taču ņemiet vērā, ka partnerattiecībām pašlaik ir īpaša nozīme, tāpēc sadarbībai jābūt savstarpēji izdevīgai. Ja jūs ļoti satrauc kāda tēma, otrdien pamēģiniet atklāti parunāties ar partneri. Svētdiena ir labākais laiks pirkumiem, mājokļa kārtošanai un atpūtai vienatnē. Labvēlīga diena – 15; nelabvēlīga diena – 20.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Jums būs daudz darba. Taču centieties prātīgi sadalīt savu slodzi un neuzņemieties jaunus pienākumus. Ļoti drīz jūsu dzīve kļūs vēl intensīvāka. Tāpēc priecājieties par jebkuru iespēju atpūsties, vairāk laika veltiet savai veselībai. No trešdienas varat sākt augļu diētu un atsākt sporta treniņus. Sestdien neplānojiet romantiskas tikšanās, jo tādējādi varat nonākt sarežģītas izvēles priekšā. Svētdien atgriezīsies iekšējās harmonijas sajūta, ja pavadīsiet šo dienu bez liekas steigas. Labvēlīga diena – 14; nelabvēlīga diena – 15.
ZIVIS (20.02.—20.03.) Mīlestība var sagādāt jums vispretrunīgākos iespaidus un izjūtas. Īpašu nozīmi iegūs ne tikai jūtas, bet arī vārdi. Otrdien izrādiet iniciatīvu, parunājiet ar partneri par jūsu kopīgajām perspektīvām. Ja jums ir bērni, pašlaik viņiem var būt vajadzīgs ciešāks kontakts ar jums. Veltiet pienācīgu uzmanību viņu interesēm un lūgumiem. Sestdien ieklausieties savā intuīcijā, ja jūtat sasprindzinājumu vai nemieru. Atpūtieties, bet svētdien jūs gaidīs daudz patīkamākas vēstis. Labvēlīga diena – 15; nelabvēlīgas dienas – nav.