AUNS (21.03.--20.04.) Šonedēļ būs vēlēšanās pieņemt neatgriezeniskus, radikālus lēmumus. Iespējams, būs jāpēta kopējā kapitāla izmantošanas, peļņas sadales jautājumus, aktualizēsies problēmas, kas saistītas ar nodokļiem, parādsaistībām, kā arī alimentiem un mantojumu. Labs laiks biznesa pilnveidošanai, jaunu metožu ieviešanai. Varat saņemt nepatīkamas vēstis, kas attiecas uz jūsu radiniekiem vai paziņām. Vēlēsieties, lai tiek atbalstītas tikai jūsu idejas un intereses. Labvēlīgas dienas – 22, 27; nelabvēlīgas dienas – nav.
VĒRSIS (21.04.--21.05.) Jums izdosies sākt savu plānu un ideju realizēšanu. Labs laiks konstruktīvām apspriedēm, auglīgiem strīdiem. Daudz komunicēsiet, iespējami veiksmīgi darījumu braucieni un kontakti. Jūsu pūlēm būs labi rezultāti. Labvēlīgs periods līgumu, svarīgu dokumentu parakstīšanai, turpmākās stratēģijas izstrādāšanai. Jūsu iniciatīvas tiks pienācīgi novērtētas. Labvēlīgas dienas – 25, 28; nelabvēlīga diena – 22.
DVĪŅI (22.05.--21.06.) Šonedēļ pārlieks optimisms saistībā ar finansēm, gatavība daudz kam noticēt var jūs pievilt. Kļūs acīmredzama jūsu un cilvēku, ar kuriem kopā strādājat, izglītības līmeņa un pasaules uzskatu atšķirība. Daži jūsu aizspriedumi var traucēt pieņemt pareizu lēmumu, saskatīt perspektīvas vai izveidot ilgtermiņa sadarbību. Var izrādīties, ka projektu īstenošana izmaksā nepamatoti dārgi. Izvairieties no nepārdomātiem solījumiem. Labvēlīga diena – 26; nelabvēlīga diena – 27.
VĒZIS (22.06.--22.07.) Nosvērtība un emocionālā stabilitāte palīdzēs šonedēļ atrisināt daudzus jautājumus, lai gan šis periods būtiski neietekmēs darījumu jomu. Ieklausieties sieviešu – darbinieču un radinieču – padomos. Būs veiksmīgi darījumu kontakti ar sievietēm, nelieli braucieni un nekustamā īpašuma jautājumu risināšana. Varat uzaicināt ciemos cilvēkus, kuri var būt jums noderīgi. Labvēlīgas dienas – 24, 26; nelabvēlīga diena – 28.
LAUVA (23.07.--23.08.) Tuvākajā laikā darbā jums būs vajadzīga brīvība. Jūs nespēsiet iekļauties rāmjos, paciest priekšniecības pamācības. Profesionālajā jomā varat likt lietā izdomu, piemēram, piedāvāt racionalizācijas priekšlikumu. Tas tiks uztverts pozitīvi, var izveidoties draudzīgas attiecības ar priekšniecību vai darba biedriem. Taču tajā pat laikā var nākties piedzīvot negaidītu štatu samazināšanu. Šīs nedēļas notikumi var negatīvi ietekmēt jūsu veselību. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 25.
JAUNAVA (24.08.--23.09.) Ļoti veiksmīgs laiks, kas dod iespēju mainīt uz labo pusi situāciju, kura izveidojusies mājās. Iespējama, mainīsiet dzīvesvietu, saņemsiet dzīvokli, nopirksiet māju vai vasarnīcu, jaunas mēbeles un dažādus komforta priekšmetus, sāksiet mājokļa remontu utt. Mājās būs pārpilnība, uzskatīsiet, ka jūsu ģimene ir vislabākā. Savukārt iespējamo materiālo labumu deficītu kompensēs vēlme visus komandēt un iegūt autoritāti. Labvēlīga diena – 27; nelabvēlīga diena – 22.
SVARI (24.09.--23.10.) Vēlēsieties izdabāt savām iegribām, kā rezultātā varat aizmirst par darbu vai saviem pienākumiem. Gribēsiet paslinkot, jūs var pārņemt vēlme "izrādīties" un būt izšķērdīgiem. Tas viss var radīt zaudējumus, taču tie nebūs lieli. Gribēsiet tikt apjūsmoti, lai visi jums pievērš uzmanību. Savukārt neizpildītie solījumi ietekmēs jūsu popularitāti un priekšniecības attieksmi. Iespējamas tenkas, pārpratumi. Labvēlīgas dienas – 26, 27; nelabvēlīga diena – 23.
SKORPIONS (24.10.--22.11.) Labs laiks radošam darbam. Daudz laika prasīs bērni un vaļasprieks. Iespējami strauji pavērsieni attiecībās ar bērniem. Var izjukt attiecības, to vietā veidosies jaunas. Iespējams, atgriezīsieties pie agrākajiem mīļotajiem, taču tās jau būs citas attiecības. Jūs gaida liels laimests loterijā, taču tikai tad, ja izmantosiet pašu izstrādātu sistēmu. Labvēlīga diena – 28; nelabvēlīga diena – 24.
STRĒLNIEKS (23.11.--21.12.) Darbā un attiecībās ar kolēģiem iespējams haoss, savukārt, ja meklēsiet citu darbu, šis process var ievilkties. Ja strādājat medicīnas jomā, jums var izpausties neparasta intuīcija vai dziednieka spējas slimnieku ārstēšanā. Sava pienākuma apzināšanās un pašuzupurēšanās var likt jums uzņemties smagu un maz apmaksātu darbu. Varat saskarties ar darba biedru negodīgumu un divkosību. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 27.
MEŽĀZIS (22.12.--20.01.) Šonedēļ pēc brauciena uz citiem reģioniem var pēkšņi mainīties jūsu pasaules uzskati. Iespējams neplānota pārcelšanās uz dzīvi ārzemēs vai citu pilsētu, taču ne pēc savas gribas, nelaimes gadījumi tālu no mājām, sarežģīta situācija ceļojumā. Šajā periodā nav ieteicams sākt atpūtu. Esiet uzmanīgi, pārvietojoties pa ceļiem un sabiedriskajā transportā. Labvēlīgas dienas – 22, 27; nelabvēlīga diena – 26.
ŪDENSVĪRS (21.01.--19.02.) Iespējams radošs uzplaiksnījums, veiksme tirdzniecības jomā, izdevīgi finansiāli darījumi. Panākumi, uzstājoties publikas priekšā, uz skatuves. Veiksies arī mīlestībā. Šajā laikā varat sākt daudzus labus darbus. Labas perspektīvas radošā darbā. Taču jūs varat pārlieku daudz enerģijas iztērēt tukšā, dažādiem piedzīvojumiem un kaislībām. Turklāt brīvdienās iespējami sarežģījumi attiecībās ar bērniem. Labvēlīgas dienas – 27, 28; nelabvēlīga diena – 23.
ZIVIS (20.02.--20.03.) Enerģiju un izlēmību lieksiet lietā, risinot konstruktīvus uzdevumus. Jums palīdzēs spēja dinamiski plānot, koordinēt darbību, kā arī uzņēmība komunikācijā ar kolēģiem un darījumu partneriem. Jūsu iniciatīva tiks pienācīgi novērtēta. Labs laiks sarunām, turpmākās darba stratēģijas apspriešanai. Daudz kontaktu, iespējami veiksmīgi darījumu braucieni. Labs laiks īstermiņa līgumu parakstīšanai. Labvēlīgas dienas – 24, 27; nelabvēlīga diena – 26.