AUNS (21.03.—20.04.) Būs daudz jaunu iespēju. Nepalaidiet garām iespēju iesākt vai paplašināt savu biznesu, nodibināt noderīgus sakarus, apspriest ar partneriem perspektīvas. Problēmas var radīt steiga, pārmērīgas ambīcijas. Nosakiet prioritātes un dariet visu pēc kārtas. Personīgajā dzīvē pozitīvas pārmaiņas var ienest pirmdiena. Savukārt sestdien var atgriezties vecās problēmas. Labvēlīgas dienas – 24, 27; nelabvēlīga diena – 21.
VĒRSIS (21.04.—21.05.) Ja nedēļas sākumā uzreiz iekļausieties vajadzīgajā ritmā, paspēsiet daudz ko paveikt. Trešdien negaidīti pavērsies vilinošas perspektīvas. Neatsakieties no piedāvājumiem un neapstājieties pie sasniegtā. Tuvojoties brīvdienām, romantisko un sapņaino noskaņojumu nomainīs vēlme pēc aktīvākas un dinamiskās notikumu attīstības. Atklāta saruna var palīdzēt salikt punktus uz „i”. Labvēlīgas dienas – 25, 26; nelabvēlīga diena – 22.
DVĪŅI (22.05.—21.06.) Jūs gaida daudzveidīgi notikumi. Esiet gatavi ātri mainīt plānus atkarībā no apstākļiem. Traucēt ceļā uz panākumiem var tikai pārmērīgi emocionāla attieksme pret notiekošo. Apkārtējo uzvedības motīvos iedziļināsieties vēlāk, bet tagad izmantojiet iespēju – sāciet jaunus darbus, dibiniet pazīšanās. Sāciet to darīt jau pirmdien. Trešdien varat atvilkt elpu, iepirkties. Labvēlīgas dienas – 23, 27; nelabvēlīga diena – 25.
VĒZIS (22.06.—22.07.) Labvēlīgs laiks braucieniem un savu perspektīvu paplašināšanai. Mazliet egoisma nāks par labu, radinieku problēmas risināsiet vēlāk. Jaunus darbus sāciet trešdien. Šajā dienā uzmanīgi sekojiet informācijai, uzklausiet priekšlikumus un idejas. No piektdienas iespējas problēmas finanšu jomā. Samaziniet tēriņus līdz minimumam, vairāk laika veltiet garīgām vērtībām, komunikācijai ar tuviem cilvēkiem. Labvēlīgas dienas – 22, 25; nelabvēlīgas dienas – nav.
LAUVA (23.07.—23.08.) Jūs esat enerģijas pārpilni, tāpēc neatlieciet jaunu ideju īstenošanu uz vēlāku laiku. Materiālo jautājumu risināšana labāk veiksies nedēļas pirmajā pusē. Jūs var atbalstīt labvēļi. Personīgas attiecības izdosies nokārtot trešdien. Nekas īpašs nav jādara, vienkārši ļaujiet tuvam cilvēkam parūpēties par jums, esiet atklāti. Brīvdienās nesteidzieties kaut ko mainīt. Labvēlīgas dienas – 21, 24; nelabvēlīga diena – 25.
JAUNAVA (24.08.—23.09) Esiet prātīgi, citādi dažas pārmaiņas var izjaukt jūsu dvēseles mieru. Nepārdzīvojiet priekšniecības nesavaldības vai tuva cilvēka neiecietības dēļ. Nodaliet būtisko no otršķirīgā. Paveras daudzas iespējas, bet vienatnē jums būs grūti kaut ko sasniegt. Trešdien izmantojiet savas analītiskās spējas – tādējādi jums izdosies situāciju vērst sev par labu. Labvēlīga diena – 21; nelabvēlīga diena – 22.
SVARI (24.09.—23.10.) Svarīgākos uzdevumus pacentieties atrisināt pirmdien. Gan darbā, gan personīgajā dzīvē jums ir izredzes sasniegt to, pēc kā tiecaties. No otrdienas līdz ceturtdienai varat pārkārtot mājokli, bet trešdien – doties iepirkties. Brīvdienās pamainiet savu imidžu, varat sākt apgūt jaunu vingrojumu kompleksu. Būtu labi, ja jums piebiedrotos draugi. Labvēlīga diena – 27; nelabvēlīga diena – 22.
SKORPIONS (24.10.—22.11.) Iespējamas svarīgas pārmaiņas. Tikšanās un šķiršanās var ieviest kardinālas pārmaiņas jūsu dzīvē. Ja pienācis laiks atvadīties no cilvēka, kurš kļuvis jums svešs, -- dariet to. Nedēļas sākums piemērots jaunu plānu īstenošanai un mācību uzsākšanai. Braucieni un komandējumi paplašinās jūsu perspektīvas, palīdzēs nodibināt jaunas pazīšanās. Piektdien un sestdien konflikts ar partneri var novest pie attiecību izjukšanas. Labvēlīgas dienas – 21, 26; nelabvēlīga diena – 23.
STRĒLNIEKS (23.11.—21.12.) Jūs esat uz patīkamu pārmaiņu sliekšņa. Sapņojiet, paplašiniet paziņu loku, krājiet idejas – tas viss var noderēt. Taču neesiet pārlieku atklāti un neuzspiediet savu viedokli citiem. Pirmdien un otrdien varat sākt jaunu projektu īstenošanu. Pašlaik jūsu balsts ir ģimene, tāpēc neaizmirstiet izrādīt uzmanību tuviniekiem. Trešdien varat risināt nekustamā īpašuma iegādes jautājumus. Labvēlīga diena – 25; nelabvēlīgas dienas – nav.
MEŽĀZIS (22.12.—20.01.) Beidzot jūs varēsiet īstenot savus plānus. Iespējami materiāli ieguvumi vai lietišķi piedāvājumi ar labu perspektīvu. Trešdien pievērsiet uzmanību tam, kas notiek jums apkārt, izmantojiet iespēju, lai atjaunotu attiecības ar tuvu cilvēku, vai arī pavadiet kopā vakaru jaukā vietā. Šajā periodā iegādātie pirkumi ilgu laiku sagādās pozitīvas emocijas. Daudz laika būs jāveltī darbam, taču jums tas sagādās prieku. Labvēlīga diena – 22; nelabvēlīga diena – 26.
ŪDENSVĪRS (21.01.—19.02.) Neizdosies izvairīties no nervu un fiziskas pārslodzes. Ja gribat apmierināt savas ambīcijas, esiet gatavi daudz strādāt. Mājoklī vēlams ieviest harmoniju un komfortu. Tas simboliski palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgām lietām un pārkārtot arī citas dzīves jomas. Nedēļas sākumā ļaujiet saprast mīļotajam cilvēkam, ka jūs par viņu domājat un kaļat nākotnes plānus. Labvēlīgas dienas – 21, 23; nelabvēlīga diena – 24.
ZIVIS (20.02.—20.03.) Ja jums ir nopietni nodomi, neatlieciet to īstenošanu. Iespējams virsstundu darbs, jauni lietišķi priekšlikumi. Neatsakieties no tiem un nepalaidiet garām iespēju atrisināt karjeras jautājumus. Šādas iespējas vairs tik drīz nebūs. Personīgajās attiecībās negaidītas un patīkamas pārmaiņas iespējamas trešdien. Labāk neko neplānojiet, esiet notikumu centrā. Svētdienu vēlams pavadīt svaigā gaisā. Labvēlīga diena – 27; nelabvēlīga diena – 25.