Mirta, Ziedīte
-0.3 °C
neliels sniegs

Kausi sadalīti, sezona noslēgusies

Futbola sezona Daugavpilī beidzās ar pilsētas kausa izcīņas finālu, kurā tikās agrākie pretinieki – komandas „LDz Cargo” un „Dauer”, kurām agrāk bija cits nosaukums.

Ceļā uz finālu „Dauer” uzvarēja BFC „Daugava” – 4:0, savukārt „dzelzceļnieki” sagrāva RSS/LRC – 10:0.

Komanda „Dauer” šogad izcīnīja pilsētas čempiona titulu, bet „LDz Cargo” čempionātā bija otrā. Finālspēle pakāpeniski kļuva aizvien saspringtāka, tuvojoties beigām, emocijas sita augstu vilni, turklāt bieži nevietā un bez vajadzības.

Pirmajā puslaikā pirmos vārtus guva J. Adamenoks, otrajā spēles daļā rezultātu dubultoja D. Silovs, izpildot soda sitienu. „LDz Cargo” izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0.

Dažas minūtes līdz spēles beigām „Dauer” samazināja rezultātu starpību – vārtus guva S. Vasiļjevs, bet izlīdzināt rezultātu, lai iegūtu iespēju izpildīt 11 m sitienus, komandai pietrūka laika, turklāt „LDz Cargo” vārtsargs spēlēja lieliski. Finālā uzvarēja „LDz Cargo” – 2:1.

Daugavpils kausa izcīņas finālā tika apkopoti visa čempionāta rezultāti un nosaukti labākie spēlētāji komandās un pēc pozīcijām. Labākie spēlētāji komandās: Valērijs Burlakovs -- „LDz Termināls”, Aleksandrs Guzlajevs – BFC „Daugava”, Sergejs Ivanovs – „Norteks/Egals”, Ruslans Koroļovs – RSS/LRC, Edgars Romanovskis – „Ilūkste”, Vjačeslavs Vansovičs – „LDz Cargo”, Pāvels Tarasovs – „Dauer”.