Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 18. jūlijs
Ceturtdiena
Rozālija, Roze
+10.9 °C
daļēji mākoņains

Aicina pieteikt apbalvojumam barikāžu dalībniekus

Lai godinātu un izteiktu pateicību tām personām, kuras 1991.gada barikāžu laikā parādīja drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, deva ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī morāli un materiāli atbalstīja barikāžu dalībniekus, Barikāžu piemiņas zīmes valde nolēma iedibināt Pateicības rakstu.

 Pateicības rakstu barikāžu dalībniekam piešķirs par 1991.gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, par ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī par barikāžu dalībnieku morālo un materiālo atbalstīšanu. To piešķir tādai personai, kura nav apbalvota ar 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi. Ierosinājumu par Pateicības raksta piešķiršanu var iesniegt jebkura persona, tomēr netiks izskatīts ierosinājums, kura autors ieteic apbalvot sevi.

 Kopā ar pamatojumu un ar to saistītajiem materiāliem ierosinājums iesniedzams 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrībai, Rīgā, Krāmu ielā 3, vai sūtot elektroniski uz e-pasta adresi barikazu.muzejs@gmail.com (tālr. 67213525). Iesniedzot ierosinājumu, jānorāda izvirzītās personas vārds, uzvārds, personas kods un dzīvesvietas adrese. Tāpat norādāma ierosinājuma iesniedzēja – fiziskās personas vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums, kā arī fiziskās personas dzīvesvietas adrese vai juridiskās personas adrese.