Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Ministru kabinets pirmo reizi rīkoja sēdi Daugavpilī

16. maijā Daugavpilī risinājās vēsturisks notikums – uz izbraukuma sēdi pilsētā ieradās Ministru kabinets. Lielākā daļa sēdē apspriesto jautājumu bija saistīti ar Latgales reģionu.

Atklājot sēdi, kura notika Daugavpils Universitātes koncertzālē, Ministru prezidents Māris Kučinskis atzīmēja, ka jau pagājušajā gadā, kad šāda izbraukuma sēde notika Liepājā, valsts augstākās amatpersonas bija vienisprātis, ka tamlīdzīgi pasākumi jāorganizē biežāk. Tāpēc, visdrīzāk, pēc pusgada valdība dosies uz Vidzemi.

Ministru kabineta sēdes dienas kārtībā bija vairāki punkti, visi saskaņotie likumprojekti tika pieņemti uzreiz, bez debatēm. Pirmais ziņojumu nolasīja Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, viņš pastāstīja par pilsētas un novada dzīvi, kā arī tuvāko gadu perspektīvām. Pēc tam uzstājās ministri, tika dots vārds arī DU rektoram Arvīdam Barševskim. Akadēmiķis pateicās politiķiem par to, ka sēdes rīkošanai valdība izvēlējās augstskolu un pastāstīja par izglītības iestādes plāniem.

Visu rakstu lasiet 19. maija numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 21. jūlijs
Piektdiena
Meldra, Meldris, Melisa
+19.7 °C
nedaudz mākoņains