+10.6 °C
neliels lietus

Preiļu meiteņu komanda startē ar neizšķirtu

pexels.com

Preiļu bērnu un jauniešu centra (BJSS) meiteņu futbola komanda maija nogalē savā laukumā ar neizšķirtu un pirmo punktu tabulā iesāka savu dalību Latvijas sieviešu 1. līgas čempionātā.

Pretinieces bija Rēzeknes novada bērnu un jauniešu sporta skolas meitenes, kuras jau pirmajā puslaikā panāca rezultātu 2:0. Tomēr pēc pārtraukuma un trenera Imanta Babra uzstādījuma pamainīt spēles taktiku Preiļu BJSS futbolistes 54. minūtē jau atguva vienus vārtus, kuru autore bija pussargs Paula Linda Liniņa. Vēlāk uzbruka abas komandas, taču tikai spēles izskaņā Preiļu BJSS komandas aizsargam Karīnai Kovaļovai palaimējās cauršaut rēzekniešu vārtus. Spēle beidzās ar neizšķirtu, un Preiļu BJSS komanda izcīnīja savu pirmo punktu. Šogad Preiļu futbolistes centīsies iekļūt finālgrupā, lai cīnītos par medaļām.