Jadviga, Laura
+6.2 °C

„LDz Cargo” sagrauj Preiļu jauniešu komandu

Sergejs Kuzņecovs

Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas futbola otrās līgas Latgales zonā bija ieplānotas trīs spēles, taču notika tikai divas. „Viesīte” nespēja nokomplektēt komandu, tāpēc 2. jūlijā paredzētā spēle Maltā ar „Rēzeknes novadu” nenotika.

Komandai „Viesīte” ieskaitīts tehniskais zaudējums. „Ilūkste” savā laukumā 1. jūlijā piedzīvoja smagu zaudējumu spēlē ar „Krāslavu” – 1:7. Jāpiebilst, ka Sēlijas komandai ir tikai viens mierinājums – aizvadītajā nedēļā šāda neveiksme piemeklēja ne tikai to. Pirms tam „LDz Cargo”  sagrāva jauniešu komandu „Preiļi 2” – 14:0.

„Dzelzceļnieki” dominēja visas 90 minūtes. Desmit vārtus guva Ričards Rasčevskis, neņemot vērā to, cik reizes uzbrucējs atradās aizmugures pozīcijā pirms izšķirošā sitiena izpildīšanas.

Sieviešu pirmajā līgā „Daugavpils” pagājušajā nedēļā izbraukuma spēlē zaudēja RFS-2 – 0:1.

1. un 2. jūlijā notika Latvijas kausa izcīņas otrās kārtas spēles. „Daugavpils”, pateicoties 59. minūtē uz maiņu iznākušajam Dainim Sibirjanovam, uzvarēja „Rēzekni” – 2:0. Dainis guva divus vārtus spēles beigās – 81. un 90.+1 minūtē.

„Jēkabpils” viesos pieveica „Jūrnieku” (Rīga) – 6:0. Trīs vārtus iesita Rolands Putāns, vieni vārti Matīsa Babra, Mika Babra un Aleksandra Trūpa kontā.

Latvijas kausa izcīņas nākamajā stadijā – astotdaļfinālā, cīņā pat Latvijas otro nozīmīgāko trofeju iesaistīsies virslīgas klubi.