Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Mežciemā strādāja septiņas ugunsdzēsēju brigādes

Trešdienas (5. jūlijs) vakarā Daugavas ielā Mežciemā vienlaikus izcēlās divi nopietni ugunsgrēki – dega vienstāva dzīvojamā māja un bijušās sanatorijas ēdnīca. Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta informācija, pirmā ugunsgrēka platība bija 90 kv. m, bet otrajā, kurš tika klasificēts kā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, dega 650 kv. m.

Informāciju par šiem ugunsgrēkiem VUGD saņēma ar nedaudz vairāk kā pusstundas intervālu. Pirmais izsaukums uz dzīvojamo māju tika saņemts pl. 18.37, otrais – pl. 19.12. Dzīvojamo ēku izdevās nodzēst tikai ap deviņiem vakarā, bet nodzēst objektu bijušās sanatorijas „Mežciems” teritorijā bija daudz grūtāk. Ugunsgrēku izdevās lokalizēt tikai ap pulksten desmitiem vakarā, taču ugunsdzēsēji strādāja līdz pat rītam. Kā stāsta aculiecinieki, mikrorajonā strādāja septiņas ugunsdzēsēju brigādes, tostarp Višķu ugunsdzēsības posteņa brigāde. VUGD darbiniekiem nācās braukt pēc ūdens uz Ziemeļu mikrorajonu, jo no Daugavas to nevarēja paņemt. Pašlaik Valsts policija pārbauda tīšas dedzināšanas versiju pamestajā ēkā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 25. jūlijs
Otrdiena
Jēkabs, Žaklīna
+15.9 °C
neliels lietus