Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Nīcgalē plāno nomainīt siltumtrasi

Saskaņā ar Daugavpils novada pašvaldības Iepirkumu komisijas jūnijā pieņemto lēmumu, pašlaik notiek komplektējošo materiālu iepirkuma procedūra jaunas siltumtrases un automātisko siltummezglu ierīkošanai Nīcgales ciemā. Šo projektu īsteno SIA „Naujenes pakalpojumu serviss”, kura no 1. oktobra nodrošinās ciemata centralizēto siltumapgādi.

Nīcgales pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Stikāns pastāstīja „Latgales Laikam”, ka līdzekļus plānots saņemt no Kohēzijas fonda, kā arī novada dome ņems aizdevumu. Projekta kopējās izmaksas ir 345 000 eiro bez PVN. Paredzēts, ka finansējums varētu tikt saņemts jau šī gada augustā, tāpēc  arī aktīviem darbiem jāsākas vasaras nogalē.

Pašlaik centrālajai apkurei Nīcgalē pieslēgta visa pašvaldības infrastruktūra un divas daudzdzīvokļu mājas. Darbi, tostarp arī siltummezglu telpu remonts, paredzēti objektos Skolas ielā 13a, 15, 17 un Daugavas ielā 4a. Siltumtrase un tās komponentes pagaidām netiks nomainītas mājā Skolas ielā 13, kur pēc kāda laika varētu tikt ierīkoti sociālie mājokļi.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 25. jūlijs
Otrdiena
Jēkabs, Žaklīna
+15.7 °C
neliels lietus