-0.9 °C
nedaudz mākoņains

Daugavpils triatlonisti – labāko sešiniekā

pexels.com

Vaidavas triatlonā (Valmieras novads) pamata distancē – 0,5 km peldēšana, 22 km riteņbraukšana un 4 km skriešana -- pirmie finišēja daugavpilieši.

Pēc 1 stundas 1 minūtes un 56 sekundēm distanci pabeidza Artjoms Gajevskis, viņš uzvarēja M17 grupā. Daņila Proščinko finišēja 50 sekundes vēlāk, viņš uzvarēja M15 grupā.

Otrais M15 grupā bija Sandis Korņijenko (sestā vieta absolūtajā vērtējumā). Mārcis Pinups uzvarēja M19 grupā, visu dalībnieku konkurencē finišējot ceturtajā vietā. Edgars Horužonoks šajā grupā bija otrais (16. vieta absolūtajā vērtējumā). Veterāniem (M50) Vjačeslavs Gajevskis bija otrais. Sofja Daņiļeviča izcīnīja trešo vietu F17 grupā.

0,25 km+11km+2 km distancē Una Velika bija otrā (F13). 0,1 km+5 km+1 km Ļubomilai Abramovai otrā vieta (F11), arī Valērijs Barinovs no Silenes finišēja otrais (M11).