Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Daugavpils triatlonisti – labāko sešiniekā

Vaidavas triatlonā (Valmieras novads) pamata distancē – 0,5 km peldēšana, 22 km riteņbraukšana un 4 km skriešana -- pirmie finišēja daugavpilieši.

Pēc 1 stundas 1 minūtes un 56 sekundēm distanci pabeidza Artjoms Gajevskis, viņš uzvarēja M17 grupā. Daņila Proščinko finišēja 50 sekundes vēlāk, viņš uzvarēja M15 grupā.

Otrais M15 grupā bija Sandis Korņijenko (sestā vieta absolūtajā vērtējumā). Mārcis Pinups uzvarēja M19 grupā, visu dalībnieku konkurencē finišējot ceturtajā vietā. Edgars Horužonoks šajā grupā bija otrais (16. vieta absolūtajā vērtējumā). Veterāniem (M50) Vjačeslavs Gajevskis bija otrais. Sofja Daņiļeviča izcīnīja trešo vietu F17 grupā.

0,25 km+11km+2 km distancē Una Velika bija otrā (F13). 0,1 km+5 km+1 km Ļubomilai Abramovai otrā vieta (F11), arī Valērijs Barinovs no Silenes finišēja otrais (M11).

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 25. jūlijs
Otrdiena
Jēkabs, Žaklīna
+15.9 °C
neliels lietus