Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Airētāji veiksmīgi startē olimpiādē

pexels.com

7. jūlijā Cēsīs sākās Latvijas jaunatnes olimpiāde, kurā sportisti trīs dienas sacentās par 230 medaļu komplektiem 29 sporta veidos – 27 olimpiskie veidi, kā arī florbols un orientēšanās sports. Olimpiādes galvenā norises vieta bija Cēsis, bet sacīkstes notika gandrīz desmit Latvijas pašvaldībās.

 Daugavpili pārstāvēja vairāk nekā 200 sportisti, bet akadēmiskās airēšanas pārstāvji no Daugavpils izcīnīja desmit medaļas. Uzvaru pārairu divnieku sacensībās 2000 m distancē izcīnīja Evita Franckeviča/Diāna Bulaša un Jevgeņijs Bobiļovs/Rovoams Gavrilovs. Otrajā vietā Līga Parfena/Tatjana Grigorjeva, bet Rostislavs Belovs/Artūrs Škutāns – trešajā vietā.

 Pārairu četriniekā 500 m zeltu izcīnīja Jevgeņijs Bobiļovs/Rovoams Grigorjevs/Jevgeņijs Simanovičs/Artūrs Škutāns, bet bronzu – Deniss Pafens/Jevgeņijs Ivanovs/Artūrs Trojans/Rostislavs Belovs.

Visu rakstu lasiet 14. jūlija numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 23. septembris
Sestdiena
Vanda, Veneranda, Venija
+16.4 °C
skaidrs laiks