Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Pārbauda tukšas daudzdzīvokļu mājas stāvokli

daugavpils.lv

Pēc Daugavpils domes deputāta Igora Prelatova iniciatīvas, 11. jūlijā grupa, kuras sastāvā bija Īpašuma komitejas, Mājokļu komitejas un DzKSU pārstāvji, apsekoja deviņstāvu māju Gaismas ielā 7 Ruģeļos. Apsekošanas mērķis bija noskaidrot ēkas stāvokli, lai to turpmāk labiekārtotu.

Ēkā, kuru 2014. gadā pašvaldībai uzdāvināja uzņēmums „Pillar 2”, ir 105 dzīvokļi. Saskaņā ar pašvaldības bijušās vadības iecerēm, mājā varētu dzīvot daudzbērnu ģimenes un speciālisti, kuri pilsētai ir ļoti vajadzīgi, pirmām kārtām, mediķi.

Apsekošanā noskaidrojās, ka mājas iekšienē ir nopietni komunikāciju – elektroinstalācijas, kanalizācijas un siltumapgādes sistēmas bojājumi. Tāpēc darba grupai uzdots līdz 1. augustam iepazīties ar objekta tehnisko dokumentāciju un veikt mājas iekšējo sistēmu hidraulisko pārbaudi. Pēc tam tiks lemts ēkas turpmākais liktenis.

Lai uzskaitītu novārtā pamesto īpašumu, pašvaldība sagatavojusi vēstules ēku īpašniekiem 18. novembra ielā un Cēsu ielā 16b.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 24. septembris
Svētdiena
Agris, Agrita
+10.5 °C
skaidrs laiks