+6.7 °C
apmācies

Latvijas duetiem aizšķērso ceļu vācu volejbolisti

Eevza.eu

Turnīrā „CEV-EEVZA Beach Volleyball Satellite” Viļņā Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa izcīnīja otro vietu.

Pirmajā raundā Kravčenoka-Graudiņa uzvarēja tautietes Ozoliņu/Leci – 2:0 (21:17, 21:14),. Pēc tam divos setos tika pieveikts Vācijas duets – 2:0 (21:12, 21:19). Arī ceturtdaļfinālā uzvarētas vācietes – 2:0 (21:17, 21:19). Pusfinālā atkal bija jāsacenšas ar Vācijas duetu, arī šoreiz izcīnīta uzvara – 2:0 (21:10, 21:14).

Kad viens pēc otra tika pieveikti Vācijas pludmales volejbola dueti, arī finālā Latvijas sportistes tikās ar vācietēm. Pirmā partija bija smaga – Anastasija un Tīna tajā zaudēja pretiniecēm ar rezultātu 26:28. Otrajā setā izdevās izlīdzināt rezultātu – 21:18, bet izšķirošajā cīņā spēcīgākas bija vācietes – 7:15.

FIVB Pasaules kausa tūres četru zvaigžņu turnīrā Olštinā (Polija) Haralds Regža pārī ar Mārtiņu Pļaviņu cīnījās par bronzu. Pēc zaudējuma pusfinālā Bokermanam un Flūgenam (Vācija) – 0:2 (14:21, 13:21), spēlē par bronzu Latvijas duets sacentās ar meksikāņiem Huanu Virhenu un Lombordo Ontiverosu. Spēles laikā stipri lija. Līdz partijas vidum ritēja līdzīga cīņa, bet beigās Regža un Pļaviņš pieļāva vairāk kļūdu, kā rezultātā uzvarēja Meksikas pārstāvji – 0:2 (17:21, 20:22).

Regžam/Pļaviņam šosezon Pasaules kausa izcīņā šis bija labākais starts. Latvijas sportisti Polijā izcīnīja 400 reitinga punktus un 8000 dolāru naudas balvu.