+10.8 °C
daļēji mākoņains

Personīgais rekords un labākais rezultāts

sportacentrs.com

Gunta Latiševa-Čudare (Rēzekne) pasaules čempionātā vieglatlētikā Londonā 400 m skrējienā kvalifikācijas sacensībās laboja personīgo rekordu, veicot distanci 51,37 sekundēs. Sportiste finišēja ceturtā un kvalificējās pusfinālam.

Arī pusfinālā Gunta finišēja ceturtā – 51,57, taču ar to nepietika, lai iekļūtu spēcīgāko astotniekā. Tādējādi rēzekniete pasaules čempionātā izcīnīja 12. vietu.

Lai iekļūtu finālā, Guntai vajadzēja par 0,01 sekundi labot Latvijas rekordu – 50,71, kurš pieder Vinetai Ikauniecei, kura to uzstādīja 1988. gadā Maskavā.

6. augustā notika maratona sacensības sievietēm. Pasaules čempionātā debitēja Anita Kažemāka no Preiļiem. Viņas rezultāts – 2:44,49, jāpiebilst, ka sportistei tas ir sezonas labākais sasniegums – 53. vieta (finišēja 78 dalībnieces).