Sestdiena
Mirta, Ziedīte
+6.9 °C

Latvija veiksmīgi cīnās Eiropas čempionātā basketbolā

Latvijas basketbola valstsvienība 2017. gada Eiropas čempionātā basketbolā demonstrē labāko sniegumu pēckara periodā, astotdaļfinālā sagraujot Melnkalnes izlasi – 100:68.

Krāslavietis Jānis Timma bija rezultatīvākais izlasē, gūstot 28 punktus, spēlētājs pavadīja laukumā vairāk nekā 23 minūtes, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un izdarīja 6 rezultatīvas piespēles.

Grupu turnīrā Latvija izcīnīja četras uzvaras piecās spēlēs, zaudējot vien Serbijai.

Ceturtdaļfinālā Latvija tiksies ar vēl vienu Balkānu valsti Slovēniju. Iepriekš Latvija spēlējusi ceturtdaļfinālā 2001. un 2005. gadā.