Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Dagdā inscenēs ugunsgrēku skolā

pexels.com

14. septembrī pl. 11.00 Dagdā notiks ugunsdzēsības taktiskās mācības, ko rīko Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigāde sadarbībā ar Daugavpils būvniecības tehnikuma Dagdas filiāli.

Mācību laikā tiks inscenēta situācija, ka Daugavpils būvniecības tehnikuma Dagdas filiāles sporta zālē tehnikuma ēkā Brīvības ielā izceļas ugunsgrēks un rodas sadūmojums. VUGD uzsver, ka reāla degšana ēkā nenotiks, bet tiks izmantoti mākslīgie dūmi.

Šo taktisko mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot VUGD un mācību iestādes sadarbību gadījumā, kad nostrādā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma.

Mācību laikā operatīvie transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem. VUGD jau iepriekš atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un par to, ja kādam šīs mācības radīs nepamatotu uztraukumu.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 24. septembris
Svētdiena
Agris, Agrita
+13.4 °C
skaidrs laiks