+9.0 °C
neliels lietus

A. Ļebedevs un T. Lahti iekļūst pusfinālā, bet vēl netiksies

freeimages.com

Toruņā (Polija) notika „NICE Cup” jauniešu sacensību piektais posms, kurā startēja arī „Lokomotīves” spīdvejists Elvis Avgucevičs. Sportists piecos braucienos izcīnīja septiņus punktus (w, 3, 3, 1, d). Uzvarēja juniors no Gdaņskas Karols Župiņskis. Otrajā un trešajā vietā – Krakovas spīdvejisti Pjotrs Pjero un Bartlomejs Kovaļskis.

Zviedrijas „Elitserien” notika ceturtdaļfinālu atbildes sacensības. „Smederna” uzvarēja „Dakarnu” – 46:43. Uzvarētāju komandā Andžejs Ļebedevs piedalījās četros braucienos, taču neveiksmīgi. Andžejs trīs reizes izstājās, bet vienā braucienā izcīnīja trīs punktus. Otrajās sacīkstēs „Rosppiggarna” pieveica „Lejonen” – 51:39. Timo Lahti izcīnīja sešus punktus (2*, 1*, 0, 3).

„Smederna” un „Rosppiggarna” iekļuva pusfinālā, kur tiksies ar „Elit Vetlanda” un „Masarnu”.