Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
+6.0 °C

Latvijas juniori – pirmo reizi uz goda pjedestāla

pexels.com

Zviedrijas spīdveja „Elitserien” noskaidrojies pirmais finālists. Divu sacensību summā „Eskilstūna” uzvarēja „Masarnu”. Divās pusfināla sacīkstēs teicami startēja Andžejs Ļebedevs, abas reizes izcīnot desmit punktus.

Otrajā pusfinālā pirmajās sacīkstēs uzvarēja „Elit Vetlanda”, par diviem punktiem apsteidzot Timo Lahti pārstāvēto „Rospiggarnu” – 46:44. Atbildes sacensības notiks 19. septembrī. Somu spīdvejists pirmajā pusfinālā izcīnīja astoņus punktus.

Polijas otrajā līgā atbildes sacīkstēs Gņeznas „Start” uzvarēja Ļubļinas klubu – 53:36 un divu sacensību summā izcīnīja tiesības nākamajā sezonā startēt Polijas NICE līgā.

16. septembrī Krosnā notika Eiropas U21 komandu čempionāta fināls. Kārtējo reizi ar lielu pārsvaru par Eiropas čempioniem kļuva Polijas spīdvejisti – 45 punkti. Otrajā pozīcijā – dāņi (35). Trešajā vietā – „Lokomotīves” sportisti, kuri čempionātā pārstāvēja Latviju, -- 33 punkti. Līdz šim komandā juniori vēl nebija guvuši panākumus Eiropas čempionātā. Dāvis Kurmis un Jevgeņijs Kostigovs izcīnīja desmit punktus, Oļegs Mihailovs – 7, Artjoms Trofimovs – 6 punkti.

Ceturtajā vietā Vācija ar sešiem punktiem.