Fanija, Vēsma
+6.8 °C

Preiļu soļotāju panākumi

freeimages.com

Preiļu soļotāji Raivo Liniņš un Normunds Ivzāns izcīnīja zelta godalgas Starptautiskajās soļošanas sacensībās, kas notika Lietuvas pilsētā Druskininkos un kur piedalījās spēcīgākie Polijas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Kazahstāns un citu valstu soļotāji.

Preiļu novada sporta darba organizators Leonīds Valdonis pastāstīja, ka savā vecuma grupā Raivo Liniņš uzvarēja 3 km soļojumā ar rezultātu 14 min. 48 sek., savukārt Normunds Ivzāns, kurš finišēja pirmais 5 km distancē, uzrādīja rezultātu 21 min. 25 sek. Turklāt viņš laboja Druskininku trases rekordu.

Sacensībās piedalījās arī Franciska Liniņa. Viņa U-10 grupā izcīnīja 10. vietu viena kilometra soļojumā ar rezultātu 7 min. 03 sek