Georgs, Jurģis, Juris
+2.9 °C

Optimistisks sezonas sākums

pexels.com

Sācies Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts basketbolā. Zēni un meitenes vecumā no 12 līdz 19 gadiem 2017./2018. gada sezonā cīnīsies par stiprāko titulu, kopumā turnīrā piedalīsies 111 komandas no visas valsts.

Pagājusī sezona Daugavpils meitenēm bija veiksmīga: U13 – pirmā vieta, U14 – sestā vieta, U15 – ceturtā vieta, U16 – sestā vieta, U17 – otrā vieta un U19 – piektā vieta. Vasarā daudzas jaunās Daugavpils basketbolistes piedalījās izlases spēlēs – Laura Lazdāne (U14), Darja Mazurova (U15), Juta Harčenko (U15), Laura Baltace (U16), Līga Ligita Golovko (U17), Laura Okuņeva (U17) un Liza Čumika (U18).

16. septembrī daugavpilietes tikās ar vienaudzēm no Saldus. Pirmajā spēlē mūsu U15 komanda uzvarēja – 47:46 (8:15, 12:9, 15:12, 12:10). Evelīna Kraveca izcīnīja 13 punktus, Viktorija Skridla – 12 un Valērija Baranovska – 8 punktus.

U16 grupā gūta pārliecinošāka uzvara – 69:44. Juta Harčenko izcīnīja 13 punktus. Arī U17 spēlē nebija problēmu – 70:47. Laurai Baltacei – 22 punkti. Uzvaru izcīnīja arī vecākā grupa (U19) – 67:47.