+6.1 °C
apmācies

Robežsargiem augsti rezultāti vasaras biatlona sacensībās

Sergejs Kuznecovs

15. septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā „Janapole" Rēzeknes novadā norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta un Valsts robežsardzes spartakiādes vasaras biatlona sacensības.

Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta vasaras biatlona sacensībās komandu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Valsts robežsardze, otro -- Valsts robežsardzes Daugavpils pārvalde, trešo vietu -- Valsts policija.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Jurijs Halimons (VRS Daugavpils pārvalde), 2. vietu ieguva Jānis Circens (VRS Viļakas pārvalde), 3. vietu -- Andrejs Vasiļjevs (Sporta biedrība „Dinamo").

Individuāli vīriešu -- veterānu grupā (dzimuši 1976. gadā un vecāki 1. vietu izcīnīja Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde), 2. vietu -- Jānis Mesters (Valsts policija), 3. vietu -- Jānis Moisejenoks (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Kitija Valtere (Valsts policija), 2. vietu ieguva Santa Prole (VRS Viļakas pārvalde), 3. vietu -- Renata Radeviča (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuāli sieviešu -- veterānu grupā (dzimušas 1981.gadā un vecākas) 1. vietu izcīnīja Andra Novicka (Valsts policija), 2. vietu -- Ludmila Ņefjodova-Volkova (VRS Daugavpils pārvalde), 3. vietu -- Tatjana Nazarova (VRS Ludzas pārvalde).

Valsts robežsardzes spartakiādes vasaras biatlona sacensībās pirmo vietu izcīnīja Valsts robežsardzes Daugavpils pārvalde, 2. vietu -- Valsts robežsardzes koledža, 3. vietu -- Valsts robežsardzes Rīgas pārvalde.