Alīna, Rūsiņš, Sandris
+3.2 °C

Skrējienā Daugavpils—Mežciems šogad veica pusmaratonu

Sergejs Kuznecovs

Skrējienā Daugavpils—Mežciems šogad ierasto 18 km distances vietā dalībnieki veica pusmaratonu – 21 km.

21 km skrējienā startēja 26 dalībnieki. Pirmais finišēja Dmitrijs Seregins no Mārupes, kurš pārstāv Līvānu vieglatlētikas klubu, -- 1:18,37. Anatolijs Macuks (Jēkabpils), kurš pērn uzvarēja 18 km distancē, finišēja otrais – 1:19,27. Savukārt trešajā vietā – Arnis Paškevičs (Daugavpils) – 1:21,15.

Sieviešu konkurencē pusmaratonā uzvarēja Ilona Marhele (Alūksne) – 1:27,58. Otrajā un trešajā vietā – Līvānu skrējējas Kitija Valtere – 1:34,51 un Ginta Valtere – 1:38,51.

Grupā līdz 40 g. v. pirmā bija Zoja Kņaževa (Daugavpils) – 1:48,13 un Valērijs Šakels (Līvāni) – 1:21,24, otrajā vietā – Aivars Uzols (Daugavpils) – 1:27,13, trešajā pozīcijā – Pjotrs Červjakovs (Daugavpils) -- 1:52,35.

Skrējienā bija arī tradicionālā 10 km un 5 km distance. 10 km pārliecinoši uzvarēja Dmitrijs Jurkevičs (Daugavpils) – 00:35,39. Otrais bija Kirils Matjuhins (Daugavpils) – 00:40,05. Andrejs Bondarevs (Līvāni) izcīnīja trešo vietu – 00:40,13.

Sieviešu konkurencē otrajā vietā Anna Marija Petrakova (Ilūkste) – 00:48,05, bet Inese Golubeva izcīnīja trešo vietu (00:48,16).

Piecu kilometru skrējienā savā vecuma grupā uzvarēja Ērika Matisāne, Anželika Parfjonova, Dana Rimvide-Mickeviča (visas no Daugavpils), Mareks Meženiks (Daugavpils novads), Santis Setkovskis (Ilūkste).