Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Daugavpils Sikspārņu Centra sezonas noslēgšana

DSC

Piektdien, 2017. gada 13. oktobrī, Daugavpils sikspārņu centrs organizē vides ekskursiju sezonas noslēguma pasākumu cietoksnī sadarbībā ar Daugavpils Universitātes Reģionālo vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centru un citiem partneriem projektā par tukšo telpu un īpašumu izmantošanas iespējām, ko atbalsta Gētes institūts un Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrija. 

Pasākums notiks Daugavpils cietokšņa mazā pulvera pagraba telpā (Nikolaja ielā 15).

Sākot ar plkst. 14.00 telpās varēs apskatīt Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” radošo darbu izstādi kā arī piedalīties to tapšanas porcesā.

Sikspārņu centra aktivitātes sāksies plkst. 18.00 un noslēgsies plkst. 20.00.

P.S.: Pasākuma turpinājumā, sestdien, 2017. gada 14. oktobrī, Daugavpilī viesosies organizācijas “FREE RIGA” dibinātāji Mārcis Rubenis un Jāzeps Bikše, kas Daugavpils cietokšņa mazā pulvera pagrabā no plkst. 12.00 dalīsies pieredzē par pamesto ēku izmantošanas iespējām Rīgā un Eiropā, kā arī diskutēs par to, kāds ir Daugavpils neapsaimniekoto telpu pielietojuma potenciāls.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 13. decembris
Trešdiena
Lūcija, Veldze
+1.6 °C
daļēji mākoņains