Ginta, Gunda, Gunta
+13.5 °C

Jānis Timma Ibērijā pagaidām bez punktiem

freeimages.com

Spānijas augstākās basketbola līgas čempionātā „Baskonia”, kuru pārstāv Jānis Timma, piekāpās komandai „Gran Canaria” – 82:100. Krāslavietis 19,5 minūtēs guva divus punktus, savāca sešas bumbas zem groza un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

BK „Jēkabpils” LBL pagaidām nav izcīnījis nevienu uzvaru. Šoreiz jēkabpilieši savā laukumā komandai „Valga/Valka” – 60:70. Oskaram Virsim – 15 punkti, Jurijam Aleksejevam – 12 punkti un 12 atlēkušās bumbas.

LBL2 „Līvānu stikls” piekāpās ”VEF skolai”. 37. minūtē latgalieši otro reizi spēlē izvirzījās vadībā, bet saglabāt pārsvaru nespēja un zaudēja ar rezultātu 66:69. Daumants Pabrieža komandai izcīnīja gandrīz trešdaļu punktu – 21.