Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Laiks asināt slidas

freeimages.com

Pirms Ziemassvētkiem Vienības laukumā atkal tiks ierīkota mākslīgā ledus slidotava, preses konferencē apstiprināja Daugavpils domes priekšsēdētājs Rihards Eigims.

R. Eigims pastāstīja, ka notiek sarunas ar Lietuvas pārstāvjiem par slidotavas ierīkošanu Vienības laukumā, un apgalvoja, ka tas tiks izdarīts laikus.

Ir plāni arī 2018. gadam. Apsekojot laukumu, radās ideja uzliet ledu zonā, kur atrodas egles, ja tas būs tehniski iespējams. Tādējādi varēs slidot ap eglītēm. R. Eigims nosauca šo ideju par „Ziemas pasaku”.

Pilsētnieki vairākkārt izteikuši priekšlikumus ierīkot slidotavu stadionā „Lokomotīve”. Kādreiz tā šeit ir bijusi, pēdējo reizi slidotava stadionā bija uzlieta 2001. gadā. Taču tagad slidotavas ierīkošanu stadionā „Lokomotīve” traucē treka nelīdzenais profils, šķērslis ir arī ļoti spēcīgais un dārgais apgaismojums, turklāt nav karstā ūdens un telpu garderobēm.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 24. novembris
Piektdiena
Velda, Velta
+2.2 °C
apmācies