Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Nosaukti pretendenti uz Latvijas gada balvu sportā 2017

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pirmdien nosaukusi pretendentus uz Latvijas gada balvu sportā desmit nominācijās, kā arī pasludinājusi balvas par mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To saņems ilggadējais velomehāniķis, sešu Olimpisko spēļu dalībnieks Arkādijs Svece.

Par labākās Latvijas sportistes godu sacentīsies Pasaules čempionāta 3.vietas un Eiropas čempionāta 2.vietas ieguvēja cīņā Anastasija Grigorjeva,

Viens no titula „Labākais Latvijas tehnisko sporta veidu sportists” kandidātiem ir Andžejs Ļebedevs (motosports) – 1. vieta Eiropas čempionātā spīdvejā, jauns sasniegums Latvijas sporta vēsturē. Visos fināla braucienos piedalījies ar organizatoru piešķirto īpašo ielūgumu.

Uz titulu „Gada uzlecošā zvaigzne” pretendē daugavpilietis, daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs – 7. vieta Eiropas čempionātā, 14. vieta Pasaules čempionātā, izcīnīta ceļazīme uz Phjončhanas Olimpiskajām spēlēm, kā arī Rēzeknē dzimusī vieglatlēte

Gunta Latiševa-Čudare – 1. vieta Eiropas U-23 čempionātā 400m, 12. vieta Pasaules čempionātā, Latvijas U-23 rekords.

Viens no pretendentiem uz Latvijas Paralimpiskās komitejas speciālbalvu ir krāslavietis Dmitrijs Silovs – Pasaules čempions šķēpmešanā.

Papildu šīm nominācijām tiks pasniegta balva Gada sporta skolotājam (konkursu organizē un uzvarētāju nosaka Izglītības un zinātnes ministrija), LTV Speciālbalva, Paraugs sportā un Gada balva sporta žurnālistam, ko piešķir Artūra Vaidera fonds. Savukārt portālā DELFI uzsākts līdzjutēju balsojums par Populārāko sportistu. Latvijas populārākais sportists tiks noskaidrots telefona balsojumā par 3 finālistiem, kurš notiks svinīgās ceremonijas Latvijas Gada balva sportā laikā tiešraidē 21. decembrī LTV1 pulksten 21.00. Pasākumā, kurš notiks kinoteātrī Splendid Palace, balvas saņems gada labākie sportisti un notikumi 16 nominācijās.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 13. decembris
Trešdiena
Lūcija, Veldze
+1.8 °C
daļēji mākoņains