Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Ilūkstē plāno būvēt kokmateriālu pārstrādes ražotni

Ilūkstes novada dome līdz 21. decembrim rīko sabiedrisko apspriešanu par kokmateriālu pārstrādes ražotnes izveidošanu bijušajā putnu fermas  teritorijā Ilūkstē. 

Maigurs Krievāns, Ilūkstes novada domes priekšsēdētāja vietnieks, pastāstīja, ka interesi par kokmateriālu ražotnes būvniecību Ilūkstē izrādījis Latvijas uzņēmējs, tikmēr pašvaldība likuma ietvaros drīkst atbalstīt uzņēmējdarbību ar infrastruktūras projektiem.

Tāpēc Ilūkstes novada pašvaldība pēc sabiedriskās apspriešanas, piesaistot izaugsmes un nodarbinātības valsts programmas līdzekļus, bijušajā putnu fermas teritorijā plāno īstenot ceļu infrastruktūras būvniecības un degradēto teritoriju kā ražošanas teritoriju attīstības projektu.

Jāpiebilst, ka sabiedriskās apspriešanas rezultāti tiks publicēti pašvaldības mājas lapā www.ilukste.lv un informatīvajā izdevumā „Ilūkstes novada vēstis”.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2017. gada 13. decembris
Trešdiena
Lūcija, Veldze
+1.8 °C
daļēji mākoņains