Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados

Jaungada skrējiens priekam

Aleksandrs Rube

30. decembrī Vienības laukumā startēja tradicionālais Jaungada skrējiens, kurā piedalījās aptuveni 400 skrējēji. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz organizatori nolēma atteikties no iepriekšējas reģistrācijas un sacensībām uz laiku.

Vēl viens jauninājums bija Jaungada cepuru izsniegšana, kas vairoja svētku noskaņu. Daudz bija skrējēju, kuri piedalījās savos tērpos, -- šeit varēja sastapt Salavečus (tostarp sievietes), supervaroņus, briežus un dažādus citus zvērus. Pēc iesildīšanās, ko rīkoja deju studija „Stoptime”, skrējiena dalībnieki devās 1 km un 3 km distancē ap Dubrovina parku.

Vairākums dalībnieku skrēja savam priekam, bet bija arī tādi, kuri vēlējās pārbaudīt savu sportisko formu un startēja ar ieslēgtu hronometru. Dalībnieki galvenokārt bija uzvilkuši ērtu apģērbu, taču bija arī tādi, kuri skrēja kurpēs, siltajās vējjakās un parastās biksēs. Taču tas jau tā raibo pūli padarīja vēl jautrāku un daudzveidīgāku.

Pilnu rakstu lasiet 5.janvara numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.

2018. gada 23. janvāris
Otrdiena
Grieta, Rebeka, Strauta
-12.8 °C
nedaudz mākoņains