Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 26. aprīlis
Piektdiena
Alīna, Rūsiņš, Sandris
+11.3 °C
daži mākoņi

Piedalies konkursā “Laukiem būt!”

Publicitātes foto

Līdz 17. janvārim ikviens jaunais lauku uzņēmējs aicināts pietiekties dalībai konkursā “Laukiem būt!”, ko jau sesto reizi organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) un Valsts Lauku tīkls.

Projekta “Laukiem būt!” vadītāja Baiba Gulbe atzīst, ka konkurss ir turpinājums mācību ciklam, kas 2017. gada izskaņā notika LLKC birojos visā Latvijā. Mācību laikā jaunie uzņēmēji apguva uzņēmējdarbības un mārketinga pamatus, attīstīja savu biznesa ideju, veica tirgus un konkurentu izpēti, kā arī finanšu aprēķinus. Līdzdalība konkursā ir iespēja cīnīties par naudas balvām savu biznesa ideju īstenošanai.

Interesenti savus biznesa plānus līdz 17. janvārim aicināti sūtīt elektroniski uz e-pastu laukiembut@llkc.lv. Tos var iesniegt trijās kategorijās: lauksaimniecība, nelauksaimnieciskā darbība laukos un lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana. Sīkāk par konkursa nosacījumiem var uzzināt, sazinoties ar savu reģionālo LLKC konsultantu.

Konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta paredzēta jau februārī, un tās gaitā tiks prezentēti un vērtēti visi konkursā iesniegtie biznesa plāni. Šīs kārtas noslēgums risināsies klātienē pasākuma “Izdzīvošanas skola” laikā, kad dalībnieki gan prezentēs žūrijai savas idejas un to prototipus, gan piedalīsies interaktīvās lekcijās. Virzīšanai uz konkursa otro kārtu tiks izvēlēti 15 finālisti -- pieci katrā kategorijā.

Otrā kārta norisināsies martā, un tās laikā dalībnieki cīnīsies par galvenajām balvām. Kopējais balvu fonds ir 20 000 eiro.

Konkursu “Laukiem būt!” atbalsta Valsts attīstības finanšu institūcija ALTUM.