+8.7 °C
neliels lietus

„Daugavpils/LDz Cargo” sagrauj „Jūrmalu”

Sergejs Kuznecovs

Latvijas hokeja pirmās līgas čempionātā „Daugavpils/LDz Cargo” savā laukumā 28. janvārī sagrāva komandu „Pārdaugava/Jūrmala” – 12:6. Daugavpilieši lieliski iesāka pirmo periodu un piecās minūtēs ieraidīja pretinieku vārtos četras ripas.

Pēc ceturtajiem zaudētajiem vārtiem viesi saņēmās un pēc minūtes beidzot iesita pirmo ripu, bet pirms pārtraukuma realizēja skaitlisko vairākumu, -- 4:2. Tiesa, laukuma saimnieki pirmā perioda beigās palielināja pārsvaru – 5:2. Spēles turpinājumā vārtus guva abas komandas, taču „Daugavpils” saglabāja vadību.

Toms Zeltiņš pretinieku vārtos ieraidīja divas ripas, toties neskopojās ar piespēļu dalīšanu, asistējot sešu vārtu guvumā. Artūrs Kuzmenkovs bija precīzs trīsreiz un izdarīja četras rezultatīvas piespēles. Juris Štāls – 5 (3+2), Ivans Kokins – 2 (2+0), Vladislavs Barkovskis – 2 (1+1), Renāts Vabiščevičs – 2 (0+2), Vadims Vabiščevičs – 1 (1+0), Ņikita Belomestnihs – 1 (0+1).

Aizsarga Sergeja Jegorova kontā trīs rezultatīvas piespēles. Andrejs Kondrovskis-Kudrjavskis – 2 (0+2), Ališers Mubarakšins – 1 (0+1), Anatolijs Leončiks – 1 (0+1).

4. februārī „Daugavpils/LDz Cargo” dosies uz Jelgavu, kur tiksies ar komandu „Zemgale”, bet 11. februārī savā laukumā spēlēs ar „Liepāju”.

Komanda „Daugavpils/LDz Cargo” 12 spēlēs izcīnījusi 18 punktus un atrodas ceturtajā vietā turnīra tabulā. Līderpozīcijā ir HS „Rīga” – 26, tālāk seko „Mārupe” – 24, „Lido” – 23, „Venta 2002” – 22.

„Ligue Magnus” (Francijas hokeja čempionāts) Artūrs Ševčenko guva vārtus spēlē ar „Lion”, taču tas nepalīdzēja Milūzas komandai izvairīties no zaudējuma, -- 5:2.

VHL (Krievijas Augstākajā hokeja līgā) Ēriks Ševčenko komandas „Ceng Tou” sastāvā laukumā bija 24 minūtes 30 sekundes (30 maiņas). Taču Ķīnas klubam joprojām neveicas – šoreiz tika piedzīvots zaudējums spēlē ar Ustjkamenogorskas „Torpedo” – 1:6.