Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. februāris
Trešdiena
Ariadne, Eleonora
-10.9 °C
nedaudz mākoņains

„Daugavpils” hokejisti izcīna uzvaras

Sergejs Kuznecovs

Latvijas hokeja pirmās līgas čempionātā „Daugavpils” hokeja komanda 4. februārī izbraukumā sagrāva laukuma saimniekus -- Jelgavas „Zemgales” hokejistus – 8:0.

Savu pārsvaru daugavpilieši nostiprināja jau pirmajā periodā – 4:0, bet pēc tam to palielināja vēl vairāk. Pieredzējušā Jura Štāla kontā 3 punkti (2+1). Trīs punkti arī Tomam Zeltiņam (1+2), Vadimam Vabiščevičam (0+3) un Artūram Kuzmenkovam (1+2).

Latvijas U12 čempionātā „Daugavpils” savā laukumā 4. februārī piekāpās „Rīgai 2007” – 4:6. Daugavpiliešiem, spēlējot ar diviem pieciniekiem, acīmredzami pietrūka spēku.

U16 čempionātā „Daugavpils” viesos sagrāva „Jūrmalu” – 15:3. Artjomam Tretjakovam – 10 punkti (5+5), Rolanam Vasiļjevam – 7 punkti (3+4).

„Daugavpils” uzvarēja arī U18 čempionāta spēlē. Izbraukuma spēle ar „Ventu 2002” noslēdzās ar rezultātu 5:3. Divreiz precīzs bija Alans Gumars.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.