Fanija, Vēsma
+2.8 °C

Medaļas Preiļu džudo cīkstoņiem

freeimages.com

Preiļu džudo kluba sportisti izcīnīja sešas godalgas starptautiskās sacensībās „Jaungada džudo turnīrs 2018”, kas notika janvāra nogalē Carnikavā un tajā sacentās spēcīgākie Latvijas un Lietuvas cīkstoņi.

Savā vecuma grupā uzvaru svinēja Roberts Gžibovskis, tikmēr Markusam Bartulim un Mārcim Madelānam ir sudraba medaļa, bet bronzu pārveda mājās Arturs Valters, Viktorija Jonāne un Iļja Volkovs. Sacensības labi aizvadīja arī Ričards Smans (4. vieta), Andrejs Gžibovskis un Dinārs Kančs (abiem 5. vieta).

Preilēnieši janvārī sacentās arī Latvijas džudo U18 čempionātā, un, kā teica A. Sapegins, pirmos reitinga punktus šogad izcīnīja Sofija Gžibovska (4. vieta) un Juris Vaivods (5. vieta), lai arī abi sportisti palika ārpus pjedestāla.