Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. februāris
Trešdiena
Ariadne, Eleonora
-10.9 °C
nedaudz mākoņains

Anna Marija Petrakova startēs Minskā un Parīzē

pexels.com

Ilūkstes novada sporta skolas vieglatlēte Anna Marija Petrakova šobrīd gatavojas starptautiskām sacensībām, kas notiks februāra nogalē Minskā, tāpat viņa kopā ar Santi Setkovski un Daugavpils 12. vidusskolas komandu trenējas pasaules krosa čempionātam, kas notiks aprīļa sākumā Parīzē, pastāstīja treneris Sergejs Petrakovs.

Latvijas ziemas čempionātā vieglatlētikā Anna Marija Petrakova uzstādīja Latvijas rekordu telpās junioriem un kļuva par čempioni 2000 m šķēršļu skrējienā. Viņas rezultāts ir 7 min. 19,89 sek. Tāpat sportiste veiksmīgi finišēja 1500 m skrējienā -- sudraba godalga un jauns Ilūkstes novada rekords (4 min. 55,58 sek.)

Šajās sacensībās 6. vietā 200 m skrējienā ierindojās Sanita Vitkovska, bet Mārtiņš Plešners, kurš trenējas tikai četrus mēnešus, 800 m distancē  priekšsacīkstēs finišēja otrais, bet kopvērtējumā ar laiku 2 min. 15,91 sek. ierindojās 15. vietā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.