Bārbala, Līksma
+5.9 °C

Līderpozīcijā „Daugavpils U16”

freeimages.com

Latvijas U16 čempionātā hokejā „Daugavpils BJSS” atrodas līderpozīcijā pēc 21 spēles (57 punkti), bet aizvadītajās brīvdienās komanda uzvarēja vienus no saviem tuvākajiem konkurentiem – „Rīga 2003” hokejistus.

Pirmajā periodā Rolands Vasiļjevs un Maksims Galilejevs izvirzīja komandu vadībā – 2:0, taču otrajā trešdaļā rīdzinieki izlīdzināja rezultātu.

Spēles pēdējā minūtē „Daugavpils” palika mazākumā, taču 51 sekundi līdz spēles beigām Daniels Bēķis guva uzvaras vārtus – 3:2.

Līdz čempionāta beigām atlikušas 11 spēles, tāpēc ir krietni jāpapūlas, lai saglabātu līderpozīciju.

Rezultatīvākais spēlētājs pašlaik ir Artjoms Tretjakovs – 96 punkti (35+61). Ceturtais šajā sarakstā ir Maksims Galilejevs – 69 (30+39).

U18 komanda pašlaik ir septītajā vietā – 31 punkts 19 spēlēs. Pagājušajās brīvdienās Daugavpils juniori izbraukumā piekāpās „Mārupei” – 2:3.

U14 čempionātā daugavpilieši zaudēja komandai „Ozo Stars” – 2:4.