Alfs, Bernadeta, Mintauts
+5.5 °C

Notikušas divas „play-off” kārtas

Sergejs Kuznecovs

Daugavpils čempionātā telpu futbolā sākušās izslēgšanas spēles -- 3. marta notika astotdaļfināls, bet nākamajā dienā – ceturtdaļfināls.

Saskaņā ar reglamentu, pirmās divas komandas katrā grupā automātiski iekļuva ceturtdaļfinālā, kur gaidīja savus pretiniekus, kuriem bija jāsacenšas astotdaļfinālā.

Komanda „Sparta” (Demene) ar pūlēm pieveica „Pašvaldības policiju” – 6:5, bet pēc tam uzvarēja „Biķerniekus” – 3:1. Savukārt „Lokomotīve” pieveica „Ilūksti” – 4:0, bet ceturtdaļfinālā tikai spēles beigās piekāpās „Dinaburgai 1275” – 1:2.

„Daugavpils seniori” sagrāva „Krāslavu” – 21:3. Piecus vārtus guva V. Morozs, I. Ševčuks, E. Urbans. Taču nākamajā „play-off” stadijā „seniori”, kuriem bija īss rezervistu soliņš, zaudēja komandai „Bi-Lans” – 2:4.

„Lebedev Team” un „Daugavpils junioru” spēlē pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 3:3. Savukārt 6 m pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja „Lebedev Team” – 3:1. Toties ceturtdaļfinālā DFA ar 7:4 uzvarēja „Lebedev Team”.

Labākais vārtu guvējs pašlaik ir Iļja Ševčuks („Daugavpils seniori”) – 16, viņam seko Vjačeslavs Vansovičs (DFA) – 15 vārti.