Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 23. marts
Piektdiena
Mirdza, Žanete, Žanna
-0.8 °C
skaidrs laiks

Pusaudze uz ielas atradās peldkostīmā

freeimages.com

5. martā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, nodrošinot sabiedrisko kārtību un drošību Daugavpilī, 18. novembra un Tukuma ielu krustojumā ievēroja nepilngadīgu personu, kura atradās uz ielas gadalaikam un laika apstākļiem nepiemērotā apģērbā – peldkostīmā. Jauniete tika uzaicināta uz dienesta transportlīdzekli, lai sasildītos un tiktu nogādāta viņas dzīvesvietā. Informācija par notikušo nodota pašvaldības policijas Nodaļas profilaktiskajā darbā ar jauniešiem darbiniekiem apstākļu noskaidrošanai un izvērtēšanai.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un situācijās, kad kādam, jo īpaši bērnam, varētu būt nepieciešama palīdzība, nekavējoties jebkurā diennakts laikā informēt Daugavpils pašvaldības policiju pa tālruni 65421500 vai Valsts policiju pa tālruni 110.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.