Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 23. marts
Piektdiena
Mirdza, Žanete, Žanna
-0.8 °C
skaidrs laiks

Mednieki sacentās zupas vārīšanā

Egita Terēze Jonāne

Ar Konstantinovas komandas uzvaru noslēdzās mednieku zupas konkurss, kas tika rīkots Dagdas novada mednieku sporta spēlēs.

Dagdas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Krūmiņa pastāstīja, ka tikpat garšīgs bija arī Andrupenes mednieku kolektīva (2. vieta) un komandas „Dagdas mednieks” (3. vieta) cienasts.

Mednieki ne tikai rosījās zupas virtuvē, bet arī ātri un veiksmīgi tika galā ar rīta skrējienu, slazda likšanu, maisa nešanu, tāpat viņiem labi veicās stāva kalna pievarēšanā ar virves palīdzību, šaušanā pa šķīvīšiem un „meža cūkas” (baļķa) vilkšanā no grāvja.

Tikmēr tiesneši noteica individuālo sacensību uzvarētājus, un šoreiz zelta medaļas izcīnīja E. Stepiņš, E. Sņucins un R. Stepiņa šaušanā ar pneimatisko ieroci, L. Zariņa un  E. Lipšāns šaušanā ar bisi. Īpaši konkursi un balvas bija sarūpētas līdzjutējiem.

2019. gadā mednieku sporta spēles notiks Dagdā, kur kolēģus uzņems īpašās ceļojošās balvas laureāti, komanda „Dagdas mednieks”.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.