+12.9 °C
apmācies

Vēl viens solis pretī „play-off”

Sergejs Kuznecovs

DU basketbolistes cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. 11. martā mērķa īstenošanā tika sperts vēl viens solis uz priekšu, savā laukumā izcīnot uzvaru spēlē ar Igaunijas klubu „Noorteliiga” – 69:46.

Spēle bija nervoza, kādu brīdi šķita, ka daugavpilietes ir zaudējušas iniciatīvu. Nikolaja Romaņenko audzēknes lieliski aizvadīja pirmās ceturtdaļas beigas – Olga Lakomko izpildīja divus precīzus trīspunktu metienus pēc kārtas un komanda pirms nelielā pārtraukuma iekrāja komfortablu 12 punktu pārsvaru.

Taču daugavpilietes atslābinājās, igaunietes pārņēma iniciatīvu un pat izvirzījās vadībā. Taču līdz pārtraukumam DU basketbolistes paspēja atjaunot un pieaudzēt pārsvaru.

Spēles otrajā daļā tik dramatisku rezultāta izmaiņu nebija un komanda, kontrolējot situāciju, izcīnīja uzvaru.

Latvijas—Igaunijas līgas starptautiskajā grupā DU komanda nostiprinājusies otrajā pozīcijā. Taču vēl ir jāaizvada trīs izbraukuma spēles – ar Latvijas U16 izlasi, komandu „Saldus” un „Liepāja”.

DU - „Noorteliiga” – 69:46 (22:10, 14:18, 16:12, 17:6)

DU: Rimša – 13, Lakomko – 9, Kotele – 8, Čumika – 8 (5 bumbas zem groza), Harčenko – 6, Jevsejeva – 6 (7 bumbas zem groza, 4 piespēles), Osipova – 5, Starovoitova – 4 (5 bumbas zem groza), Okuņeva – 4, Tamane – 3, Baltace – 3

„Noorteliiga”: Ajere – 8, Vahi – 8, Pulka – 8, Varika – 7, Drozdova – 6, Adlere – 4 (10 bumbas zem groza), Okuņeva – 2, Reinvalde – 2, Svilberga – 1