+6.1 °C
apmācies

Ziemas kausu izcīna mājinieki

pexels.com

Aizvadītajā nedēļā futbola komanda „Daugavpils” Viļņā aizvadīja Lietuvas kausa izcīņas finālspēli, kurā Viktora Moroza vadītā komanda piekāpās vietējam klubam „Vitis” – 1:2.

Pirmajā puslaikā „Daugavpils” sastāvā laukumā devās jaunie spēlētāji. Puiši centās un izpildīja trenera uzdevumu, taču bija redzams, ka pretinieki ir meistarīgāki. Rezultātā, izmantojot daugavpiliešu kļūdu, lietuvieši pirmie guva vārtus.

Četrdesmit piektajā minūtē V. Morozs sūtīja laukumā pieredzējušākus futbolistus. Spēle izmainījās, „Daugavpils” pārņēma iniciatīvu un izlīdzināja rezultātu. Tiesa, kļūda savā soda laukumā deva iespēju pretiniekiem iesist otrus vārtus, kuri komandai „Vitis” nodrošināja uzvaru.