Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. jūnijs
Ceturtdiena
Egita, Emīls, Monvīds
+20.3 °C
skaidrs laiks

Aicina Latgales uzņēmējus piedalīties forumā Vitebskā

Foto: dergachev-va.livejournal.com

Latgales uzņēmēji aicināti piedalīties biznesa un tūrisma forumā, kas notiks 5. septembrī Vitebskā (Baltkrievija) novadu dienas „Iepazīsti Latviju” ietvaros. Šo aicinājumu pauda Latvijas Republikas konsulāta Vitebskā vadītājs Uģis Skuja 6. aprīlī Ilūkstē,  tiekoties ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem.

Biznesa forumā tiks runāts par sadarbību dažādās nozarēs, turklāt tā dalībnieki jau ārpus foruma varēs apmeklēt Vitebskas uzņēmumus.

Pašvaldības vienojās, ka informēs uzņēmējus par forumu. Novadu dienas ietvaros notiks arī pašvaldību pārstāvju tikšanās, piebilda U. Skuja.

Foruma organizatori segs dalības maksu, bet uzņēmējiem jāsedz transporta un dienesta izdevumi. Gan U. Skuja, gan Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks teica, ka  runās ar uzņēmuma „Latvijas dzelzceļš” vadību par finansiālu atbalstu Latgales uzņēmēju dalībai forumā.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.