Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 26. maijs
Sestdiena
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
+22.6 °C
skaidrs laiks

Daugavpils mūžīgā uguns – Rīgai, Tallinai un Viļņai

Foto: Aleksandrs Rube

8. maijā pie memoriāla Daugavpils atbrīvotājiem Dubrovina parkā notika piemiņas pasākums, kas bija veltīts Nacisma sagrāves dienai un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienai.

Daugavpils domes vadība un deputāti, Krievijas Federācijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Andrejs Vladimirovs, Baltkrievijas Republikas ģenerālkonsuls Daugavpilī Vladimirs Kļimovs, kā arī dažādu sabiedrisko organizāciju pārstāvji nolika pie mūžīgās uguns ziedus un vainagus.

Latvijas Krievu kopienas Daugavpils nodaļas vadītājs Jevgeņijs Drobots: „Ceru, ka šī akcija tiks rīkota arī nākotnē” // Foto: Aleksandrs Rube

Šajā dienā tika iedibināta jauna tradīcija – dalīties ar pilsētas memoriāla mūžīgo uguni ar Rīgu (Uzvaras parks), Tallinu (Bronzas kareivis) un Viļņu. Uguns nogādāšanas akciju organizē Latvijas Krievu kopiena ar vairāku organizāciju atbalstu.

Ziedi tika nolikti arī citās karavīru atdusas vietās pilsētā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.