Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 23. oktobris
Otrdiena
Daina, Dainida, Dainis
+3.8 °C
skaidrs laiks

Jēkabpils atklāj sezonu

pexels.com

Jēkabpilī notika atklātais pilsētas čempionāts vieglatlētikā. Tās ir vienas no aizraujošākajām sacīkstēm stadionā Latvijā.

Daudzi atlēti, tostarp arī sacensību saimnieki, sasniedza labus rezultātus. Aleksandrs Kucs 100 m skrējienā uzstādīja personisko rekordu – 10,81. Savukārt Lainei Donānei šķēpmešanā līdz jaunam personiskajam rekordam pietrūka mazāk pat metru.

Jēkabpils 2018. gada atklātais čempionāts 

Pirmā vieta

Laine Donāne (Jēkabpils) – šķēpmešana (51,39 m)

Zane Zemīte (Jēkabpils) – augstlēkšana (1,72 m)

Sigita Priževoite (Rēzekne) – 1500 m (5:08,67)

Boriss Mošerenoks (Ludza) – 5000 m soļošana (26:29,77)

Aleksandrs Kucs (Jēkabpils) – 100 m (10,81 m)

Otrā vieta

Sofija Ločmele (Ludza) – 1500 m (5:13,05)

Anastasija Maļiņņikova (Ludza) – 400 m (1:03,20)

Aleksandra Tulovska (Daugavpils) – 100 m (13,19)

Artūrs Ignatjevs (Ludza) – tāllēkšana (6,75 m)

Edvīns Voitiņš (Jēkabpils) – augstlēkšana (1,94 m)

Antons Mošerenoks (Ludza) – 5000 m soļošana (28:16,81)

Artjoms Gorjačko (Daugavpils) – 1500 m (4:12,87)

Edgars Pirogs (Ludza) – 100 m (11,11)

Trešā vieta

Veronika Baltkaula (Daugavpils) – tāllēkšana (5,39 m)

Sabīne Hološina (Krāslava) – lodes grūšana (9,84 m)

Jūlija Rezcova (Ludza) – 3000 m soļošana (22:36,51)

Evelīna Andruškeviča (Daugavpils) – 100 m (13,20)

Anatolijs Šavecs (Daugavpils) – augstlēkšana (1,94 m)

Ēvalds Kuļikovs (Daugavpils) – 1500 m (4:16,24)

Dmitrijs Jefimovs (Daugavpils novads) – 400 m (00:53,60)

Aleksandrs Visockis (Daugavpils) – 100 m (11,28)


U16 grupa

Pirmā vieta

Simona Prikule (Viļāni) – tāllēkšana (5,29 m), 400 m (1:01,73)

Katrīna Nikola Jukšinska (Jēkabpils) – šķēpmešana (38,54 m)

Lāsma Zemīte (Jēkabpils) – augstlēkšana (1,61 m)

Matvejs Aitovs (Rēzekne) – lodes grūšana (12,43 m)

Kristers Mežinskis (Jēkabpils) – 1500 m (4:43,73)

Etjens Beļašovs (Daugavpils) – 400 m (54,24)

Viktorija Krišāne (Ludza) – 3000 m soļošana (17:30,10)

Raivo Liniņš (Preiļi) -- 3000 m soļošana (14:26,77)

Otrā vieta

Darja Ločmele (Ludza) – 1500 m (5:21,89)

Edvarts Eglītis (Jēkabpils) – augstlēkšana (1,80 m)

Ņikita Kaseckis (Ludza) – lodes grūšana (11,78 m)

Līva Marija Barkauska (Līvāni) -- 3000 m soļošana (17:43,94)

Vladislavs Čulkovs (Ludza) -- 3000 m soļošana (15:37,62)

Trešā vieta

Lāsma Zemīte (Jēkabpils) – tāllēkšana (5,13 m)

Elīna Tumša (Jēkabpils) – augstlēkšana (1,58 m)

Ieva Ņikitina (Daugavpils) – 1500 m (5:26,54)

Kaspars Račiks (Ludza) -- 3000 m soļošana (17:42,65)