Bārbala, Līksma
+6.5 °C

Komandu ieskaitē – tikai pirmie

Sergejs Kuznecovs

Bauskā notika Latvijas čempionāts cīņā junioriem. Daugavpils brīvajā cīņā komandu kopvērtējumā – pirmajā vietā, Daugavpils novads – trešajā.

Par Latvijas čempioniem kļuva daugavpilieši Artūrs Karabaņs (-57 kg), Gaidars Mamedovs (-61 kg), Pjotrs Golubevs (-70 kg), Maksims Ivanovs (-74 kg), Oļegs Romanovskis (-92 kg), Eduards Linde (-97 kg), Vjačeslavs Ļebedjoks (-125 kg).

Sudrabs Pāvelam Timperam (-57 kg), Pāvelam Cmakam (-79 kg), Sandim Belkovskim (-92 kg), Oļegam Gorkinam (-97 kg). Bronzu izcīnīja Emzari Karcivadze (-57 kg) un Jurijs Lazdovskis (-74 kg).

Daugavpils novada pārstāvjiem – trīs medaļas. Zeltu izcīnīja Jevgeņijs Ostapko (-86 kg), sudrabu – Sergejs Esenvalds (-65 kg) un Aleksandrs Stepanovs (-70 kg). Savukārt Maksimiliāns Beinarovičs no Krāslavas izcīnīja sudraba godalgu svara kategorijā līdz 125 kg.

Klasiskās cīņas pārstāvji no Daugavpils uzvarēja kopvērtējumā, bet trīs kļuva par čempioniem (Kirils Dudko, Jevgeņijs Zaļivskis un Mihails Čemis). Pjotram Golubevam, Artūram Šeškenam – sudrabs, Aleksam Plotko, Artūram Ostapko, Denisam Kļimko – bronzas medaļa.

Rēzeknietis Artis Mezors kļuva par čempionu, bet Artūrs Mezors izcīnīja otro vietu, bronza Artjomam Seļužickim.

Meitenēm komandu kopvērtējumā uzvarēja Daugavpils BJSS. Medaļas izcīnīja triju pilsētas klubu pārstāves.

Par 2018. gada čempionēm kļuva Jekaterina Jermaļonoka, Sandra Fjodorova un Ramina Mamedova. Sudrabs Anastasijai Tilesevskai, Tatjanai Tarasovai, Lolitai Oboļevičai. Trešajā vietā – Arīna Kuharenoka un Tatjana Siņavska. Krāslavietei Anželikai Jaubovičai – otrā vieta.