Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 21. jūnijs
Ceturtdiena
Egita, Emīls, Monvīds
+14.2 °C
skaidrs laiks

Ugunsgrēkā Daugavpilī cieta divi cilvēki

pexels.com

4. jūnijā ap pl. 10.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Daugavpili, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, vienā no ēkas dzīvokļiem dega bez uzraudzības atstāts ēdiens. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji  izglāba divus cietušos, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pl. 10.44 ugunsgrēks likvidēts.

Tajā pat dienā ap pl. 16.40 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Stiklu ielu Daugavpilī, kur dega atkritumi, skaidas un riepas 2000 kv. m. platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts pl. 22.14.

5. jūnijā īsi pēc pusnakts VUGD saņēma izsaukumu uz Krāslavas novada Ūdrīšu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Glābējiem ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 130 kv. m. platībā. Pl. 4.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

 

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.