Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 20. februāris
Trešdiena
Smuidra, Smuidris, Vitauts
-1.1 °C
neliels lietus

Jēkabpils pilsētas svētki 2018

Publicitātes foto

Pilsētas svētkus “RADI Jēkabpilī” kā ierasts sāks ar “Dārza svētkiem” Kino Placī, kur trešdienas vakarā plkst. 21.00 aicina pulcēties jēkabpiliešus un Jēkabpils viesus, lai vasarīgā atmosfērā kļūtu visi nedaudz par radiem. Ar mūziku priecēs grupa “Bad Habits”, kuriem rokenrols ir sirdī un mūzika dvēselē. Kas ir īsta stand-up jeb stāvizrāde, mums parādīs viens no Latvijas aktuālākajiem komiķiem – Rūdolfs Kugrēns. Savukārt vakara noslēgumā -  filma “Baltu ciltis”, kas ir viena no programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” filmām.

Piektdienas vakars paredzēts jaunRADEI. 15. jūnija vakarā ikviens ir aicināts uz ko vēl nebijušu – tikšanos Kena parkā uz vakara pikniku mūzikas pavadījumā “Mūzika kokos”. Savukārt Krustpils pils Vārtu tornī koncertu sniegs mūziķe Anna Sēruma.

16. jūnijs būs pilsētas svētku “RADI Jēkabpilī” kulminācijas diena, kura nav iedomājama bez velobrauciena un kārtīgas rīta rosmes, kas iesildīs ķermeni un garu svētku dienai. Šogad velobraucienu pavadīs un pilsētu modinās Pilsētas svētku “RADI Jēkabpilī” bānītis un Ogres novada kultūras centra pūtēju orķestris “Horizonts”. Savukārt svētku dienas iesildīšanās notiks kopā ar Jēkabpils “Lūši” volejbolistiem. Dienas pirmajā pusē norisināsies arī tradicionālais, jēkabpiliešu un viesu iemīļotais “RADI Jēkabpilī” DIŽTIRGUS Brīvības ielā.

No plkst. 11.30 līdz 17.00 ikvienam interesentam būs iespēja izbraukt ar Pilsētas svētku “RADI Jēkabpilī” bānīti. Brauciena laikā uzzināsiet arī interesantus faktus par Jēkabpili un tās iedzīvotājiem.

Laukums pie T/C Sēlija būs pārvērties par Jēkabpils jauniešu sportisko un radošo “JēRAJONU”, kurā būs pieejams brīvais mikrofons, DJ meistarklase, bungu spēles un hip-hop deju meistarklases, kā arī citas darbnīcas, kurās varēs apgūt jaunas iemaņas un uzzināt daudz jauna.

Eals Of The Sixtiies

Pašiem jaunākajiem aktivitātes paredzētas Kena parkā. Jau no plkst. 11.30 ikviena ģimene varēs radīt sacensības garu, uzspēlējot Lielās koka spēles. Savukārt PALLAS istabā radītā mierīgā atmosfēra aicinās pavadīt laiku pašiem mazākajiem - gan spēlējoties, gan atpūšoties. Pārpēdojot baskāju taku, ikviens varēs nokļūt līdz mazajiem ponijiem, kas gaidīs uz izjādi. Un kur nu vēl lēkāšanas radītais prieks piepūšamajās atrakcijās, izbrauciens ar bērnu elektromobiļiem un vēderprieki, našķojoties ar saldumiem.

No plkst. 12.00 radošā apvienība “Pasaku Nams” aicina uz piedzīvojumiem Brīnumu mežā, kurā varēs satikt Smurfus, Rio putnus, Vienradzi, dinozauru Dino un arī Elfu. Piedzīvojumiem piestāv arī lieli burbuļi un krāsas, kā arī priecīgas dziesmas. Plkst. 13.30 muzikālā koncertšovā satiksim zaķus Rūculi un Jautruli, kuri ik dienas rūpējas par tīrību un kārtību mežā. Pēc izmestas planšetes atrašanas Jautrulim dzimusi ideja - radīt šovu, kurā piedalītos meža zvēri, lai glābtu mežu no tā piedrazošanas un rosinātu cilvēkiem aizdomāties par kārtību. Lai izvēlētos labākos šova dalībniekus, Kena parkā norisināsies dalībnieku – meža zvēru – atlase. Izrādās – mežs ir pilns ar talantīgiem dzīvniekiem, un dažs no tiem pat ļoti līdzinās pasaules superzvaigznēm!

Bad Habits

Pēcpusdienā - “RADI Jēkabpilī” svētku gājiens, kuram Vecpilsētas laukumā sekos vakara koncerts, sadziedāšanās, sadancošanās, akcijas “Mans labais kaimiņš” nominantu sveikšana, Jēkabpils gada cilvēka godināšana un LIELAIS VAKARA koncerts. Šogad sadziedāšanas notiks kopā ar grupu “Labvēlīgais tips”, muzikālas interpretācijas būs sadzirdāmas no instrumentālās grupas “Dagamba”, savukārt svētku noskaņojumu sagādās grupa “Musiqq”, pēc kuru koncerta Daugavas ūdeņos atmirdzēs pilsētas svētku uguņošana. Pēc tam Vecpilsētas laukumā - lielajā svētku ballē grupas “Eels Of The Sixties” un DJ Will Roland pavadījumā līdz pat rīta gaismai. Kā arī visas nakts garumā laukumā pie Justīciju nama darbosies kluba “Stacija” skatuve, uz kuras kāps DJ [Ex] da Bass, Riganights, Aiviso un Gusts.