Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 17. augusts
Piektdiena
Oļegs, Vineta
+20.0 °C
daži mākoņi

Pabeigti būvdarbi Krāslavas pils staļļu attīstībai

kraslavasvestis.lv

Šī gada maija beigās pabeigti ERAF projektā “Rīteiropas vērtības” plānotie būvdarbi Krāslavas pils kompleksa staļļos – Amatu mājā. Būvarbi uzsākti 2017.gada novembrī, darbu veicējs iepirkuma rezultātā - personu apvienība “PMK un BBA”.

Lielākie paveiktie darbi - jumta nomaiņa visai ēkai, fasādes renovācija, komunikāciju pieslēgumi, iekšdarbi ēkas daļā uz pils pagalma pusi, teritorijas labiekārtošana. Projekta ietvaros turpinās darbs pie sadarbībā ar mākslinieku Raimondu Vinduli izstrādātās ekspozīcijas “Pi vīna golda” izveides, kas veltīta Krāslavai raksturīgā piecu dažādu tautību kulinārā mantojuma tradīcijām un kurai Krāslavas Vēstures un mākslas muzejs ir piesaistījis papildus finansējumu no Valsts kultūrkapitāla fonda

Muzeju programmas līdzekļiem, savukārt Krāslavas gleznotāja Valentīna Zlidņa piemiņas istabas ierīkošana plānota nākošgad. Staļļos būs telpas Latgales kulinārā mantojuma ēdienu demonstrējumiem un degustācijai; atsevišķās telpās tiks izvietoti Krāslavas Vēstures un mākslas muzeja fondi.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.