Bārbala, Līksma
+7.1 °C

Jaunieši nostiprina līderpozīcijas

Sergejs Kuznecovs

Ar uzvarām Latvijas U18 čempionātā „Daugavpils” futbolisti krietni uzlaboja savus rezultātus.

Sākumā daugavpilieši vinnēja „Rīgu” -- 2:1. Piekāpjoties spēlē, 87. minūtē rezultātu izlīdzināja Kirils Iļjins, bet papildlaikā Raivis Skrebels nodrošināja uzvaras rezultātu.

26. jūnijā nebija viegla spēle ar „Ventspili”. Pirmās 45 minūtes ar mainīgiem panākumiem abas puses cita citu „presēja”. Atklāti sakot, viesi ik pa laikam spēlēja interesantāk, bet rezultātā komandas pārtraukumā devās bez gūtiem vārtiem.

Apsteidzot trīs aizsargus, Kirils Iļjins iesita pēdējos vārtus

Uzreiz pēc atpūtas situāciju mainīja Kirils Iļjins, saņemot tālo servi, viņš spēja izrauties līdz soda laukumam un precīzi raidīt bumbu vārtos, izcīnot uzvaru.

Uz beigām „Ventspils” centās piespiest pretiniekus, taču „Daugavpils” izmisīgi atsita bumbu un noturēja uzvaru.

Pašlaik 16 punkti ir trim komandām – „Liepāja”, RFS un „Daugavpils”. Tām seko „Metta” - 15 un „Ventspils” - 14.