-0.5 °C
nedaudz mākoņains

„Daugavpils/Progress” iekļūst ceturtdaļfinālā

freeimages.com

Komanda „Daugavpils/Progress” iekļuva Latvijas kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfinālā. Daugavpilieši izbraukuma spēlē uzvarēja klubu „Grobiņa” – 6:2.

Pēc pirmā puslaika rezultāts vēl negarantēja panākumu. Pirmos vārtus guva Aleksandrs Ivanovs, pārsvaru dubultoja Iļja Ševčuks. Savukārt laukuma saimnieki atguva vienus vārtus. Jāpiebilst, ka visi vārti tika gūti no 20. līdz 30. minūtei.

Otrajā puslaikā „Daugavpils” pārņēma iniciatīvu. Pēc ilgāka pārtraukuma komandā atgriezies Sedriks Kouadio palielināja pārsvaru, rezultatīvs bija arī Iļja Ševčuks. Spēles beigās bumbu pretinieka vārtos ieraidīja arī Vugars Askerovs un Kirils Iļjins.

Ceturtdaļfināla izloze ieplānota 11. jūlijā.