Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2018. gada 18. jūlijs
Trešdiena
Rozālija, Roze
+24.5 °C
daļēji mākoņains

Naujenē mainīs jaunatnes un sporta darba organizāciju

Publicitātes foto

5. jūlijā Daugavpils novada domes apvienotajā komiteju sēdē Naujenes pagasta pārvades vadītāja Ināra Miglāne pastāstīja par izmaiņām jaunatnes un sporta darba organizēšanā, kas jāveic sakarā ar iecerēto Naujenes bibliotēkas pārcelšanos uz Naujenes Jaunatnes un sporta centra (NJSC) telpām Daugavas ielā 34.

Pagasta pārvaldes vadītāja savā ziņojumā skaidroja, ka jaunatnes centram kā pašvaldības iestādes struktūrvienībai būtu jānodrošina darbs ar jauniešiem visa novada teritorijā. „Es uzskatu, ka līdzšinējais darbs ar jaunatni pagastā bijis apmierinošs, bet tas ir periodisks,” ziņoja I. Miglāne. Tāpēc, veicot darba reorganizāciju, plānots atteikties no NJSC vadītāja, sporta trenera un apkopējas darba vietām, samazinot to dalītās 2,5 slodzes līdz 1,25. Tā vietā plānots ieviest sporta darba organizatora amata vienību. Analizējot NJSC darbu, atzīmēts, ka pagastā tiek vāji organizētas sporta aktivitātes, jauniešu telpa Vecstropos tiek izmantota reti. Kā alternatīva pasākumu rīkošanai lielam jauniešu skaitam piedāvātas Naujenes kultūras centra telpas Locikos.

Pilnu rakstu lasiet 10. jūlija numurā.

Komentāri

Lai pievienotu rakstam savu komentāru, nav jāsniedz personiska rakstura informācija. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma tikai LL redakcijai un tā netiek izsniegta trešajām personām.

Redakcija izdzēsīs neētiskus un rupjus komentārus, kuri aizskar cilvēka cieņu un godu vai veicina rasu un nāciju naidu.