Mūs lasa Daugavpils, Ilūkstes, Preiļu, Krāslavas, Dagdas, Aglonas, Līvānu un citās pilsētās un novados
2019. gada 22. maijs
Trešdiena
Emīlija, Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena
+18.3 °C
neliels lietus

Notiks Krāslavas stadiona svinīgā atklāšana

kraslavasvestis.lv

Pirms 6 gadiem Krāslavas novada aktīvākie jaunieši piedalījās Krāslavas pils parka plānošanā zīmējot skices un plānojot aktīvās atpūtas un sporta zonas. Krāslavas jaunieši piedalījās 6 semināros par parku zonējumu, parku plānošanas pamatprincipiem, parku veidiem, parku izveidošanas labāko praksi Latvijā un Eiropā, kā arī atpūtas vietu vizualo izveidošanu Grāfu Plāteru pils parkam Krāslavā. Šīs darba grupas rezultātā tika apkopotas idejas, kuras parku plānošanas speciālisti lika par pamatu tehniskās dokumentācijas izstrādei.

Krāslavas novada pašvaldība turpinot attīstīt aktīvās atpūtas un sporta objektus pilsētā Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība”8.1.2. specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” projekta 8.1.2.0/17/I/035 „Krāslavas novada izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošana un mācību vides uzlabošana Krāslavas Valsts ģimnāzijā un Krāslavas pamatskolā” ietvaros veica  grāfu Plāteru pils parka stadiona pārbūvi. Projektējot Krāslavas pils parka aktīvo zonu, tika ņemts vērā, ka parks ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis.

Krāslavs pils parka pārbūves darbi sevī ietvēra būvlaukuma sagatavošanas un zemes darbus, vieglatlētikas stadiona un futbola laukuma atjaunošanu, futbola zāliena ierīkošanu, apzaļumošanu, ceļu un ārējo tīklu uzstādīšanu, nožogojuma un atbalsta sienas uzstādīšanu, labiekārtojuma elementus, ēkas būvniecību tiesnesim, stadiona ēkas elektropiegādes darbus, iekšējo un ārējo tīkli izbūvi, elektropiegādi, sēdvietu ierīkošanu.

Sakārtota un optimatizēta skolas vide nodrošinās izglītības procesa kvalitātes uzlabošanos un izglītojamo maksimāli ērtāku mācību procesa organizēšanu.

Svinīgajā atklāšanā, kura norisināsies 12.jūlijā plkst. 16:00 pils parkā, Krāslavu ar savu klātbūtni pagodinās Ineta Radēviča Latvijas vieglatlētikas savienības prezidente.

Projekta budžeta kopējās attiecināmas izmaksas sastāda 3 126 601,18 EUR, ERAF līdzfinansējums sastāda 2 657 611 EUR.
Projekta ilgums līdz 2021.gada 31.decembrim.